صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۳ ق.ظ
0

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل گفت: تیم فوتبال شهرداری اردبیل در مقابل صنعت مس کرمان بازی منسجم و هدفمندی ارائه کرد.

وراوی :

محمد ربیعی پس از پایان بازی تیم‌های فوتبال شهرداری اردبیل و صنعت مس کرمان در نسشت خبری با اصحاب رسانه در اردبیل با بیان اینکه تیم شهرداری اردبیل با ارائه یک بازی منسجم و هدفمند توانست تیم قدرتمند صنعت مس کرمان را شکست دهد، گفت: تیم شهرداری اردبیل هنوز به یک تیم ۹۰ دقیقه‌ای تبدیل نشده است و نیازمند تمریناب بیشتری است.

وی از کسب چهار امتیاز در دو بازی اول، اظهارخرسندی کرد و افزود: کسب این چهار امتیاز از دو تیم قدرتمند پاس همدان و صنعت مس کرمان حاصل تلاش بازیکنان بود.

ربیعی با اشاره به اظهار نظر بگوویچ سرمربی تیم صنعت مس کرمان درباره تاثیر داوری در بازی، تصریح کرد: با وجود اینکه به سرمربی تیم فوتبال صنعت مس کرمان احترام ویژه‌ای قائل هستم، اما این اظهار نظر وی را قبول ندارم و داور در این بازی بیشتر به نفع تیم مس کرمان سوت زد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل در خصوص پخش مستقیم فوتبال از شبکه سبلان نیز گفت: امیدواریم پخش مستقیم بازی‌های تیم شهرداری اردبیل تاثیر منفی در حضور تماشاگران اردبیلی در ورزشگاه تختی نداشته باشد.

به گزارش وراوی به دلیل بلیط فروشی، این بازی نتوانست ورزش دوستان را آنچنان که انتظار می رفت به ورزشگاه بکشاند و این بازی با حضور تعداد کمی تماشاگر برگزار شد.

ایسنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر