صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۳:۴۷ ب.ظ
2
وراوی :

به گزارش فارس از اردبیل بر اساس اعلام مدیریت بحران استان اردبیل صبح امروز زمین‌ لرزه‌ای در شهر کلور از توابع خلخال رخ داد که با قدرت ۳٫۷ ریشتر این شهر را لرزاند تا اهالی با احساس خطر آشفته و سراسیمه شوند.
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل دقایقی پیش اظهار کرد: تا این لحظه هیچ گزارشی از خسارات و یا تلفات احتمالی این زمین‌لرزه گزارش نشده است.
علی اسلامی افزود: این چندمین زلزله با قدرت میانگین ۳تا ۳٫۵ ریشتری است که در منطقه کلور رخ می‌دهد که خوشبختانه در این زمین لرزه‌ها تلفات جانی و مالی به هموطنان ساکن دراین منطقه وارد نشده است.

کلور مرکز بخش شاهرود از توابع شهرستان خلخال است.

گفتنی است بنا بر گزارش مرکز لرزه نگاری کشور، چنین زلزله ای در شهر کلور رخ نداده است که می بایست خبرنگار فارس به جزییات بیشتری از حادثه اشاره می کرد تا مورد تشویش اذهان عمومی نشود.

گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشوری، موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران در تصویر زیر مشخص است:

Clipboard

 خبر تکمیلی» زلزله فوق الذکر در استان گیلان و ساعت ۱ و ۲۴ دقیقه بامداد روز دوشنبه (۲ شهریور ۹۴) در ۲۱ کیلومتری شهر پره سر و همچنین ۲۱ کیلومتری شهر کلور و با قدرت ۳٫۶ رخ داده است. با توجه به فاصله ۲۱  کیلومتری از شهر کلور و همچنین قدرت پایین این زلزله، طبیعتا زلزله در شهر کلور نامحسوس بوده است.

لازم به ذکر است سایت مدیریت بحران استان اردبیل نیز چنین خبری را در صفحه اصلی خود بارگذاری نکرده است و جدیدترین خبر آن مربوط به اطلاعیه هواشناسی امروز می باشد که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید:

Clipboard

لینک خبر در خبرگزاری فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر