صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ | ۳:۳۱ ب.ظ
1

با حضور فرماندار ، بخشدار مرادلو ، شهردار و اعضای شورای شهر خیابان شهداء شهر مرادلو به بهر برداری رسید.

وراوی :

پیش از ظهر امروز ( سوم شهریور ماه ۹۴) به مناسبت هفته دولت طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان مشگین شهر ، بخشدار بخش مرادلو ، اعضای شورای شهر و جمعی از اهالی شهر مرادلو پروژه خیابان شهداء این شهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

جعفر محمدی شهردار مرادلو با گرامیداشت هفته دولت و تبریک این هفته به دولتمردان و کارمندان اظهار داشت: پروژه خیابان ۲۵ متری شهداء به دلیل واقع شدن در مسیر مواصلاتی مشگین شهر ( مرادلو) به منطقه مغان و واقع شدن در مرکزشهر و همچنین مسیر در نظر گرفته شده برای توسعه شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار بود که با طول ۶۰۰ متر احداث و تعریض شده است .

وی افزود: در این پروژه نزدیک ۶۰۰ متر جدول گذاری و بلوار کشی و همچنین نصب چراغ های برق انجام گرفته است که مبلغ یک میلیارد و پانصد هزار ریال برای بلوار کشی ، یک میلیارد و ششصد میلیون ریال نصب چراغ روشنایی و سه میلیارد ریال برای زیر سازی و آسفالت آن هزینه شده است که از محل کمک های دولتی و اعتبارات اختصاصی به شهرداری مرادلو است .

شهردار مرادلو همچنین تعریض، زیرسازی و آسفالت خیابان ۴۵ متری جانبازان را مورد اشاره قرار دادو افزود: در این پروژه به طوال ۱۸۰۰ متر زیر سازی و آسفالت و جدول کشی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال انجام شده است.

وی به اعتبارات اختصاصی به شهر مردالو در سال ۹۳ اشاره کرد و گفت : در دولت دهم اعتبار تخصیصی به شهر مرادلو ۱۶۰ میلیون ریال بود اما  اعتبار اختصاص یافته به این شهر در سال ۹۳  ۴۰ میلیارد ریال است که حدود ۳۰۰ برابر اعتبار سال ۹۲ است .

شهردار مرادلو در خاتمه انجام پروژه های مختلف در حوزه شهری و عمران و زیباسازی را از اهم پروه های در دست اقدام عنوان کرد و از آغاز احداث بلوار خیابان اصلی ( جانبازان) در چند روز آینده خبر داد.

 

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر