صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ | ۴:۲۵ ب.ظ
0

پروژه خوابگاه و پانسیون دانش اموزی شیخ مفید اردبیل پس ازنزدیک به 12سال بلاتکلیفی سرانجام با تدابیر فرمانداری و دیگر دستگاههای ذیربط ، تکمیل و حدود شش ماه زودتر از موعد مقرر مورد بهره برداری قرار گرفت .

وراوی :

عملیات اجرایی پروژه خوابگاه شیخ مفید اردبیل در سال ۱۳۸۳ شروع و در دوره مسوولیت پنج استاندار به بهره برداری نهایی نرسید، این پروژه از چند ماه قبل با همت مسوولان دولت تدبیر و امید به صورت جدی مورد پیگیری قرار گرفته و در نهایت به بهره برداری رسید.
علی آذرنژاد معاون عمرانی استاندار اردبیل در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان اردبیل در محوطه مدرسه شیخ مفید اردبیل به خبرنگار ایرنا گفت : این پروژه که برای آن اجرای ان پنج میلیارد ریال اعتبار صرف شده بر اساس برنامه ریزی قرار بود دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
وی بیان کرد: فرمانداری ، اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس و دیگر نهادهای ذیربط با نگاه ویژه پیگیر تکمیل و اجرای این پروژه شده و در نهایت به بلاتکلیفی طولانی آن پایان دادند و امروز در نخستین روز هفته دولت به بهره برداری رسید .
او اظهار کرد: دولت مصمم است که پروژه های نیمه تمام باقی مانده از دولت گذشته را به سرعت به سرانجام برساند.
آذرنژاد گفت : در استان اردبیل در مجموع سه هزار و ۲۵۲ پروژه نیمه تمام در شهرها و روستاها وجود داشت که طی دو سال گذشته یک هزار و ۸۲۳ پروژه را به بهره برداری رسانده ایم.
وی بیان کرد : برای اتمام این پروژه ها ۱۰ هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال هزینه شد که البته در میان آنها پروژه هایی بودند که در سال ۱۳۹۲ و ۹۳ آغاز شدند اما بیشتر آنها پروژه هایی بودند که از سال های گذشته راکد مانده بودند؛ این پروژه ها در زمینه احداث پل، راه های روستایی، سدسازی، آسفالت راه، مدارس، کانال های کشاورزی، معابر شهری و خیابان کشی بود.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر