صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دسترسی سریع
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ | ۶:۳۵ ب.ظ
0

همزمان با هفته دولت طرح پلاک کوبی کدپستی در شهر لاهرود آغاز شد.

وراوی :

پیش از ظهر امروز ( چهارم شهریور ۹۴) همزمان با هفته دولت طرح پلاک کوبی کد پستی در شهر لاهرود با حضور اعضای شورای شهر ، شهردار ، رئیس اداره پست و مسئولین واحد کدگذاری پست مشگین شهر آغاز شد.

فرزانه رئیس اداره پست مشگین شهر در این مورد به خبرنگار وراوی گفت: این پروژه در قالب یکسان سازی کلیه اطلاعات اماکن مسکونی و تجاری انجام می شود که حدودا در عرض ۱۵ روز به هنگام سازی و جمع آوری اطلاعات اماکن مسکونی و تجاری و کدکذاری به طول انجامید که جمعا به تعداد ۲۱۸۱ مورد کدگذاری شده است که از آن تعداد ۱۵۸۵ عدد کار پلاک زنی آن انجام شده و آماده نصب در اماکن است و مابقی نیز به زودی آماده و نصب خواهد شد.

وی در خاتمه تلاش و همکاری اعضای شورای شهر لاهرود و شهردار محترم را در جمع آوری اطلاعات و انجام این پروژه مورد اشاره قرار دادو افزود : انجام پلاک کوبی از امروز آغاز می شود و تا چند روز آینده  به اتمام می رسد و در قبال هر پلاک که شامل کدپستی ده رقمی و پلاک شهری است مبلغ هفتاد هزار ریال از شهرداری لاهرود اخذ خواهد شد.

محمد قهرمانی شهردار لاهرود نیز ضمن قدر دانی از این اقدام اداره پست با تاکید بر اهمیت پلاک گذاری و یکسان سازی اطلاعات اماکن، آن را موجب تسهیل در انجام امورات پستی و آدرس یابی دانست و به آمادگی شورای شهر و شهرداری لاهرود برای همکاری هرچه بیشتر با اداره پست مشگین شهر تاکید کرد.

گفتنی است به منظور ارج نهادن به جایگاه والای شهدای دفاع مقدس پلاک کوبی کدپستی از منزل مسکونی خانواده شهداء آغاز شد.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn