صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دسترسی سریع
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ | ۶:۵۷ ب.ظ
0

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: در راستای حفظ و حراست از منابع طبیعی و اراضی ملی در شهرستان پارس‌آباد ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در زمین‌های و اراضی ملی این شهرستان قلع و قمع شد

وراوی :

شهامت هدایت ظهر امروز در جلسه بررسی راهکارهای صیانت از اراضی ملی اردبیل اظهار داشت: در راستای حفظ و حراست از منابع طبیعی و اراضی ملی در شهرستان پارس‌آباد ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در زمین‌های و اراضی ملی این شهرستان قلع و قمع شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با همکاری نزدیک دادستان و با حکم مراجع قضایی شهرستان پارس‌آباد ۱۶ مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز که در اراضی بکر مرتعی احداث شده بود قلع و قمع و ۲ هکتار از اراضی تصرفی به بیت‌المال بازگردانده شد.

وی با هشدار به کسانی که به صورت غیرمجاز اقدام به احداث بنا در اراضی ملی می‌کنند، بیان کرد: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی استان اردبیل با آمادگی کامل با هرگونه دخل و تصرف در اراضی ملی و تخریب عرصه‌های مرتعی و جنگلی به صورت قاطع برخورد کرده و کوچک‌ترین اغماضی نخواهند داشت.

هدایت تصریح کرد: در این زمینه اقدامات قانونی و قضایی نیز توسط مسئولان قضایی استان با سرعت پیگیری شده و متخلفان در این حوزه و متعرضان به اراضی ملی و عرصه‌های طبیعی به شدت مجازات شده و در این گونه جرائم هیچ اغماضی نمی‌شود تا جلوی تخریب اراضی ملی و منابع طبیعی گرفته شود.

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل از بهره‌برداران و دوستداران طبیعت خواست در کنار حفاظت از عرصه‌های طبییعی و ملی در صورت مشاهده هرگونه تخریب و دخل و تصرف در اراضی ملی مراتب را از طریق شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان به‌صورت شبانه‌روزی اطلاع دهند.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn