صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۲ ق.ظ
1

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اردبیل گفت: مرد ۴۰ ساله‌ای که چند روز پیش در دریاچه شورابیل در اثر حادثه‌ای غرق شده بود، توسط مأموران سازمان آتش‌نشانی بیرون کشیده شد.

وراوی :

فضیلت ابراهیمی دیروز اظهار کرد: با اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده شد ساعاتی پیش موفق شدیم جسد یک مرد ۴۰ ساله را که در دریاچه شورابیل اردبیل غرق شده بود، پیدا کنیم.
وی افزود: این مرد ۴۰ ساله که هویتش هنوز معلوم نیست به دلایل نامعلومی ۲ روز پیش بر اثر حادثه‌ای در دریاچه شورابیل اردبیل غرق شده بود و امروز تحویل پزشکی ـ قانونی داده شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اردبیل اضافه کرد: مأموران سازمان آتش‌نشانی اردبیل با امکانات غواصی موفق شدند پس از ساعات‌ها تلاش جسد این مرد ۴۰ ساله را پیدا کنند.

مرگ در شورابیل

گفتنی است دریاچه شورابیل سالانه تعداد زیادی از مردم را به کام مرگ می کشد. تعدادی از این تلفات بخاطر بی توجهی مردم به خطرات دریاچه و تعدادی نیز بخاطر عدم وجود نگهبان، عدم وجود تابلوهای هشدار دهنده به تعداد مناسب و دیر رسیدن نیروهای امدادی است.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • سرداری
    پنج شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۵
    0
    0

    عکس جالبی منتشر کرده اید. در تصویر مشاهده می شود که جنازه مرد فوت شده تا نیمه بدن بیرون کشیده شده است و با صورت در آب است و مسئولین محترم مشغول گپ و گفت هستند. آیا اینان مسئولین کشور ما هستند؟ یا وارد شده از چین که حتی احترام جنازه روی زمین مانده را هم نمی دانند که چنین تحقیرآمیز رهایش کرده اند؟

دیدگاه شما درباره این خبر