صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ | ۵:۰۳ ب.ظ
0
وراوی :

مجید خدابخش روز شنبه (۷ شهریور ۹۴) در آیین افتتاح همزمان ۷۹ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی خلخال با تبریک و گرامیداشت هفته دولت همدلی و هم زبانی دولت و ملت را مهم ترین راهکار حل مشکلات پیش پای مردم و جامعه دانست و افزود: برای توسعه شهرستان

گام های بسیار مهمی برداشته شده و در ادامه راه توسعه این منطقه ارائه خدمات ارزنده از سوی مسوولان دولت تدبیر و امید به مردم منطقه باید در شان اهالی مومن ، متدین و بافرهنگ خلخال باشد.
وی در جمع فرهیختگان ، نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مردم خلخال نیز با بیان این که برای کاهش فاصله شاخص های توسعه خلخال با سایر مناطق استان و کشور باید تلاش جدی بگیرد گفت: استمرار این گونه جلسات و گفت و گوی رو در رو با مردم و مسوولان این شهرستان در دستور کار استانداری اردبیل قرار گرفته و در جلسه ای که پس از یک ماه در خلخال تشکیل خواهد شد مدیران اجرایی حاضر در این جلسه به سوالات مختلف طرح شده از سوی مردم خلخال پاسخ خواهند داد.
به گزارش ایرنا ، علی نظری فرماندار خلخال نیز در این جلسه با بیان بخشی از مشکلات و ارائه عملکرد دو ساله دولت تدبیر و امید در این شهرستان خواستار تسریع در عملیات اجرایی راه خلخال به فیروزآباد و افتتاح این پروژه تا پایان شهریور امسال شد.
وی گفت: گام های توسعه این شهرستان با دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد واحدهای بزرگ صنعتی برداشته شده و در آینده نزدیک شاهد تحول بزرگ صنعتی خلخال و رشد و توسعه همه جانبه این شهرستان خواهیم شد.
جلیل جعفری بنه نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس نیز در سخنانی بزرگ ترین مشکل مردم منطقه را محرومیت ، اقتصاد ضعیف و بی بهره گی از راه های ارتباطی مناسب اعلام کرده و گفت: به رغم تلاش های انجام شده برای توسعه خلخال مردم این شهرستان همچنان از داشتن یک کیلومتر راه ارتباطی اصلی محروم هستند.
وی با قدردانی از عملکرد شهردار و شورای اسلامی شهر خلخال در توسعه خدمات و عمران شهری و آسفالت سطح وسیعی از معابر این شهر گفت: اجرای سه پروژه بازگشایی مسیر در میدان مسجد جامع ، خیابان کارگر جنوبی و خیابان شهید رجایی برای حل مشکل ترافیک خلخال ضروری بوده و برای اجرای این سه پروژه از سوی شهرداری خلخال همکاری سازمان میراث فرهنگی استان و کمک مالی از سوی مرکز استان به شهرداری خلخال ضرورت دارد.
امام جمعه خلخال نیز در این مراسم با گرامیداشت ایام هفته دولت و تقدیر از سفر استاندار اردبیل به این شهرستان و آشنایی نزدیک با مشکلات و خواسته اهالی گفت: هفته دولت فرصتی مناسب برای ارائه آنچه که از طرف دولت انجام شده و خواهد شد است
حجت الاسلام امیر رشتبری با بیان این که بزرگ ترین مشکل مردم خلخال محرومیت از راه ارتباطی مناسب به مرکز استان و استان همسایه گیلان است گفت: محرومیت زدایی از خلخال نیازمند حمایت های جدی و بی دریغ استاندار اردبیل و مجموعه مدیران استان از این شهرستان است.
امام جمعه خلخال با انتقاد از نحوه پوشش و پخش برنامه های خبری خلخال از صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهار کرد: من نیز همانند امامان جمعه بیشتر شهرستان های استان به همراه اهالی خلخال از ضعف عملکرد صدا و سیمای مرکز اردبیل گله مند هستم.
استاندار اردبیل در سفر امروز خود به خلخال از پروژه در حال احداث خلخال به فیروزآباد بازدید و در جریان آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.
وی در بدو ورود خود به خلخال به همراه جمعی از مدیران اجرایی با حضور در گلزار شهدای خلخال و شهدای گمنام میهمان این شهر با نثار گل و صلوات بر گلزار شهیدان به مقام عالی شهدا ادای احترام کرد.
برای اجرای پروژه های افتتاحی هفته دولت در شهرستان خلخال بیش از ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
شهرستان خلخال با ۹۵ هزار نفر جمعیت در ۱۰۵ کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.

 

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر