صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۳:۰۶ ب.ظ
0

با حضور مسئولین شهرستان و شهر لاهرود اداره جهاد کشاورزی شهر لاهرود برای تسهیل امورات مربوط به حوزه کشاورزی افتتاح شد.

وراوی :

با حضور فرماندار و رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان مشگین شهر و اعضای شورای شهر و شهردار و برخی مسئولین شهر لاهرود اداره جهاد کشاورزی شهر لاهرود افتتاح شد .

شهریار رئیس جهاد کشاورزی گفت:  شهر لاهرود از مناطق مهم کشاورزی در شهرستان مشگین شهر است و اشتغال اکثر اهالی به شغل کشاورزی ایجاد اداره جهاد کشاورزی را در این شهر می طلبید که با پیگیری های شورای شهر لاهرود و مسئولین این امر محقق شد وشاهد  استقرار  اداره جهاد در این شهر شدیم که امیدواریم کارکنان این اداره بتوانند با خدمات رسانی به مردم موجب جلب رضایت کشاورزان شوند.

وی خاطر نشان کرد : شهر لاهرود  از ظرفیت بالایی بویژه در حوزه کشاورزی برخوردار است و مستقر شدن اداره جهاد کشاورزی از اهمیت بالای برخوردار بود که با افتتاح آن  کشاورزان براحتی خواهند توانست کارهای اداری خود را در شهر لاهرود انجام دهند و نیاز به مراجعه به اداره جهاد کشاورزی مشگین شهر ندارند .

شهریار تلاش شورای شهر لاهرود را برای استقرار اداره جهاد یادآور شد و گفت: حمایت و کمک های شورای شهر قابل تقدیر است و بدون حمایت این عزیزان به خصوص در بحث در اختیار قرار دادن ساختمان برای اداره جهاد کشاورز لاهرود این امر امکان پذیر نبود .

بهنود اسپری رئیس شورای شهر لاهرود در این مراسم اظهار داشت : استقرار اداره جهاد در شهر لاهرود از مطالبات دیرینه مردم بوده و در گذشته پیگیری هایی برای این امر صورت گرفته بود اما منتج به نتیجه نگردیده بود که در دو سال اخیر و با تلاش شورای شهر و حمایت مسئولین و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی این امر تحقق یافت که موجب خرسندی و رضایت اهالی شد.

اسپری تصریح کرد: شورای شهر لاهرود پیگیری های زیادی را در این دوسال انجام دادند و برای کمک به استقرار اداره جهاد در این شهر اقدام به فراهم کردن ساختمان استیجاری به مدت ۳ که از این بابت شورا حدود ۱۲۰ میلیون ریال پرداخت خواهد کرد و همچنین برای احداث ساختمان اداره جهاد یک قطعه زمین با متراژ ۴۰۰ متر و به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال اهداء کرد که امیدواریم با حمایت مسئولین شاهد احداث ساختمان آن باشیم .

رئیس شورای شهر لاهرود در خاتمه از تلاش همه مسئولین بویژه یونس اسدی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و استقرار این اداره را موجب تسهیل در انجام امورات اداری مربوط به حوزه کشاورزی و خدمات رسانی مطلوب به کشاورزان در شهر لاهرود و رضایت عمومی اهالی دانست .

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر