صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۳:۲۹ ب.ظ
0

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر لاهرود برگزار شد و بهنود اسپری با رای اکثریت حاضر بعنوان رئیس شورای شهر لاهرود انتخاب شد .

وراوی :

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر لاهرود با حضور چهار تن از اعضای شورای شهر لاهرود در محل ساختمان شوراء برگزار شد.

در این مراسم بهنود اسبری رئیس شورای شهر لاهرود گزارشی از عملکرد شورای شهر در دوره یکساله خود داد و گفت: علی رغم گستردگی کار شورای شهر لاهرود، با تلاش همکاران و مسئولین توانستیم کارهای زیادی را انجام دهیم و در بخش های مختلف پیگیر مسائل شهر از جمله دانشگاه آزاد و پیام نور، استقرا اداره جهاد کشاورزی و منابع طبیعی ،ورزش و جوانان بودیم و درحل مشکلات حوزه سرمایه گذاری و گردشگری و عمرانی شهر لاهرود  دیدار با مسئولین استانی و شهرستانی و کشوری برای مطالبه حق و حقوق مردم کوتاهی نکردیم.

وی به مشکل خیابان ۴۵ متری لاهرود اشاره کرد و گفت : علی رغم خارج از محدوده شهری بودن این پروژه تا به حال بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه در برداشته و مدیر کل راه و شهرسازی قول آسفالت قسمتی از این خیابان را داده است که امیدورایم هرچه سریعتر نسبت به انجام آن اقدام کنند.

در این انتخابات که در غیاب یکی از اعضای شورای شهر صورت گرفت بهنود اسبری رئیس سابق شورای شهر  با چهار رای همچنان ریاست شورای شهر لاهرود را بدست گرفت.

همچنین با رای اکثریت حاضر عزیز بهمنش بعنوان نائب رئیس شورای شهر لاهرود انتخاب گردید و آقایان نقدی و احدی بعنوان منشی شورای شهر لاهرود انتخاب شدند .

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر