صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۴ ب.ظ
2

کیانوش گرامی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون از پل معلق مشگین شهر بازدید کرد.

وراوی :

کیانوش گرامی از بازیگران معروف سینما وتلویزیون ایران از پل معلق مشگین شهر بازدید کرد
.وی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در مشگین شهر اظهار داشت: با توجه به بستر مناسب جغرافیای این شهرستان و داشتن طولانی ترین پل معلق خاورمیانه برآن شدیم تا به منظور بهره گیری از مناظر کم نظیر پل معلق، ساخت فیلم طنز اجتماعی و خانوادگی را در بستر منطقه نمونه گردشگری نور سبلان با خضور بازیگران معروف کشور و هنرمندان مشگین شهر آغاز کنیم.

وی گفت: ساخت پل معلق در این منطقه سبب معرفی شدن جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان می شود چراکه این پل با برخورداری از دانش بومی متخصصان شهرستان مشگین شهر در سراسر ایران و حتی کشورهای خارجی به عنوان برند گردشگری ایران مطرح شده و با قابلیت های جذب توریست سبب رفع محرومیت این شهرستان در آینده می شود.
تهیه کننده و فیلم ساز کشور تصریح کرد: برگزاری جشنواره ملی پرواز پاراگلایدر ها در پل معلق بار تبلیغاتی زیادی برای این شهرستان و شناساندن ظرفیت های آبگرم و بناهای طبیعی و تاریخی داشت که بیانگر فکر پویا و خلاقانه سرمایه گذار و مدیر عامل شرکت مکان شهر ابرار است که با ادامه این حرکت ها و برگزاری کمپ تیم ملی ورزش های هوایی در پل معلق بستر سازی مناسبی برای ورود سرمایه گذار به این منطقه می شود.
گرامی با اشاره به سرمایه های هنری مشگین شهر تصریح کرد: این منطقه از هنرمندان زیادی در عرصه بازیگری و موسیقی برخوردار است و در این راستا توجه مسئولان شهرستان را در جهت ساماندهی و فعال سازی بخش هنری و به کار گیری ظرفیت های مستعد هنرمندان را می طلبد.
تهیه کننده و فیلمساز کشور با اشاره به سابقه هنری خود افزود: با ۴۰ سال کار در عرصه سینما، فیلم سازی، کارگردانی و تهیه کنندگی تاکنون ۳۰۰ فیلم و سینما در تلویزیون و سینمای ایران و خارج از کشور اکران شده و هم اکنون برای اخذ مجوز دو فیلم افسانه آسمانی و پرواز از وزارت ارشاد اقدام کردم.
گرامی با تشکر از نماینده، فرماندار، مدیر عامل شرکت مکان شهر ابرار، رئیس ارشاد، رئیس شورای شهر و شهردارمشگین شهر گفت: در صدد هستیم با هماهنگی های لازم و اخذ مجوز در اسرع وقت فیلمبرداری مجموعه اجتماعی و طنز را در مشگین شهر و پل معلق شروع کنیم.
گفتنی است بعد از نشر خبر عقد قرارداد با کیانوش گرامی، کارکردانان مشهور زیادی به دفتر پل معلق واقع در تهران مراجعه کردند تا با مدیر عامل شرکت مکان شهر ابرار برای فیلم سازی در پل معلق قرارداد ببندند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر