صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۱ ق.ظ
0

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: تمامی تلاش ما بر این است تا با برنامه‌ریزی‌های اساسی و لازم بتوانیم بار علمی و سطح آموزش عالی دانشجویان این دانشگاه را ارتقاء دهیم.

وراوی :

مهرداد محرم زاده در جلسه دیدار روسای دانشگاه های استان اردبیل با معاون وزیر علوم اظهار داشت: دانشگاه پیام نور اردبیل در سال ۶۷ در مرکز استان فعالیت خود را شروع کرده است که در حال حاضر این دانشگاه در سطح استان ۷۳ هکتار فضای آموزشی و ۵۲ هزار متر مربع فضای ساختمانی در اختیار دانشجویان استان اردبیل قرار داده است.

وی گفت: ۶۸ رشته تحصیلی در دانشگاه پیام نور استان اردبیل به دانشجویان ارائه می شود که در حال حاضر ۷۲ نفر عضو هیئت علمی این دانشگاه هستند و تمامی تلاش ما بر این است که بتوانیم بار علمی و سطح آموزش عالی دانشجویان این دانشگاه را ارتقاء دهیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل افزود: متاسفانه دانشگاه پیام نور در چند سال گذشته رشد ناخواسته‌ای داشته که متناسب با واقعیت‌های دانشگاهی نبوده و این رشد نامتناسب سبب شده که بسیاری از طرح ها و اهداف این دانشگاه به انجام نرسد که در حال حاضر باید کوچک کردن مجموعه این دانشگاه در سراسر کشور انجام شود.

محرم‌زاده تصریح کرد: نگاه بسیار مناسب تیم مدیریت دانشگاه محقق اردبیلی زمینه‌ای فراهم کرده است که دانشگاه‌های استان در مسیر فعالیت و تعامل خوبی قرار بگیرند که در حال حاضر تمامی خانواده دانشگاهی استان در فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی به طور متناسب با یکدیگر همکاری دارند.

وی بیان کرد: امیدواریم که وزارت علوم توجه ویژه‌ای به دانشگاه پیام نور در استان‌ها داشته باشد و بتوانیم با جذب اعتبارات مورد نیاز زمینه را برای فعالیت هرچه بهتر این دانشگاه فراهم کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر