صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۲ ق.ظ
0

حسین سلیمی ریزی و رضا بهرامی ریزی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس از زرین شهر اصفهان با دوچرخه های خود رکاب زده و به سرعین رسیدند.

وراوی :

این دوچرخه سوران با شعار ‘محیط زیست را دریابیم’ از زرین شهر حرکت کرده و با عبور از شهرهای مختلف از جمله دلیجان، ساوه، سمنان، اراک، قزوین، زنجان، سراب و نیر به شهرستان سرعین رسیدند. توحید مجیدی، مدیر آموزش و پرورش سرعین روز شنبه در آیین استقبال از این جانبازان فرهنگی با ارج نهادن به هدف و شعار ‘محیط زیست را دریابیم’ ورزش در راه اهداف بزرگ را کاری بسیار والا دانست و از این ورزشکاران تجلیل کرد.
او افزود: ضرورت حفظ بهداشت محیط یکی از موضوعات بسیار جدی و اساسی امروز جوامع انسانی است.
مجیدی اظهار کرد: مسائلی از این دست و هر آنچه را که جوامع مدرن و صنعتی امروز به اهمیت آنها پی برده از مسائلی است که دین اسلام و پیشوایان ما حدود ۱۴۰۰سال قبل آنها را متذکر شده اند.
وی افزود: اگر الزام به حفاظت از محیط زیست فراگیر نباشد و از طرف آحاد شهروندان جدی تلقی نشود و کسانی بخواهند محیط زندگی را آلوده کنند کانونی برای آلودگی محیط زیست و به خطر افتادن سلامت مردم خواهند بود.
شهر توریستی سرعین با آب و هوای دلپذیر، ده ها دهنه آبگرم معدنی و پیست اسکی آلوارس یکی از مناطق گردشگرپذیر کشور است که در ۲۷ کیلومتری غرب اردبیل قرار دارد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر