صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۱ ب.ظ
0

مدیرخانه مطبوعات استان اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم جشنواره استانی مطبوعات اردبیل را در پاییز سال جاری برگزار کنیم.

وراوی :

با تشریح عملکرد خانه مطبوعات استان اظهار داشت: در شش ماه گذشته حدود ۲۲ جلسه رسمی هیئت مدیره و ۱۲ جلسه غیر رسمی برگزار شده است که در حال حاضر ساماندهی و به روزرسانی پرونده‌های اعضای خانه مطبوعات استان اردبیل در دست اقدام است.

وی گفت: دوره آموزشی ۴۰ ساعته با همکاری جهاد دانشگاهی استان با اعطای مدرک معتبر و نیز برگزاری مسابقات جشنواره ورزشی خبرنگاران تحت عنوان جام رسانه در رشته‌های فوتبال برای آقایان و ادارت برای بانوان از جمله اقدامات خانه مطبوعات استان اردبیل است.

مدیرخانه مطبوعات استان اردبیل افزود: برگزاری مراسم روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران استان، پرداخت بالغ بر ۵ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ۸۰ میلیون ریالی بدون سپرده، پرداخت ۲۲۰ میلیون ریال تسهیلات کم‌بهره و عقد تفاهمنامه همکاری آموزشی با جهاد دانشگاهی و حوزه هنری استان اردبیل از جمله سایر فعالیت‌های خانه مطبوعات استان اردبیل بوده است.

صباغی با اشاره به برنامه‌های آینده خانه مطبوعات استان اردبیل تصریح کرد: برگزاری جشنواره مطبوعات استان اردبیل در پاییز سال جاری و برنامه‌ریزی برای انجام سفرهای آموزشی درون و برون استانی به همراه رایزنی برای ایجاد شعبه خانه مطبوعات در شهرستان‌های پارس‌آباد و مشگین‌شهر از جمله برنامه‌های مهم خانه مطبوعات استان است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر