صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۸ ق.ظ
0

از ماهها پیش اخباری مبنی بر تغییر نام مدارسی که توسط خیرین ساخته شده است، شنیده می شد اما سخنان جواد قرآن نویس این موضوع را ثابت کرد و حال باید پرسید مسئولان آموزش و پرورش با چه اجازه ای نام این مدارس را تغییر می دهند.

وراوی :

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ ساز از آغاز ساخت مدرسه‌ای با همراهی خیر ساکن آمریکا بانو آزاده وثوقی خبر داد و تصریح کرد: این خیر مدرسه‌ای را به نام همسر مرحومش در قالب سه کلاس درس احداث می‌کند که در حیاط مدرسه پنج‌ تن آل عبا در ناحیه یک اردبیل ساخت این واحد آموزشی آغاز شده است.

جواد قرآن نویس با بیان اینکه اکثر این واحدهای آموزشی به سرعت اجرا شده و تا مهر ماه زمینه اجرایی آن فراهم می‌آید، یادآور شد: ما از همراهی خوب ناظر انتخاب شده برای این پروژه‌ها که فعالانه در این پروژه‌ها حضور پیدا کرده و نقش تاثیرگذاری را به انجام رسانده‌اند، قدردانی می‌کنیم.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ ساز استان اردبیل ادامه داد: انتظار می‌رود نوسازی مدارس در انتخاب ناظر و پیمانکار پروژه و سرعت تهیه نقشه‌های اجرایی مجمع خیرین را همراهی کند چرا که هر چه سریع‌تر این کارها انجام شود ما نیز به راحتی قادر خواهیم بود این پروژه‌ها را به سرعت و با کمک خیرین اجرایی و عملیاتی کنیم.

قرآن‌نویس با انتقاد از آموزش و پروش در تغییر نام مدارس خیرین در برخی از مناطق و نواحی بیان کرد: ما انتظار داریم نام مدارس به همان شکلی که خیرین دلخواهشان است باقی بماند اما در برخی از واحدهای آموزشی شاهد تغییر نام مدارس خیرین هستیم که اصلا قابل قبول و پسندیده به نظر نمی‌رسد.

وی عدم همکاری برخی از روسای آموزش و پرورش را با مجمع خیرین یادآور شد و گفت: جای تاسف است که برخی از مسئولان آموزش و پرورش ما به دید مثبت و سازنده به مجمع خیرین نگاه نمی‌کنند و دوست دارند مطابق دلخواه آنها مجمع خیرین اقداماتی را انجام دهد در حالی که باید در این زمینه نگاه‌ها و نگرش‌ها تغیر پیدا کرده و اصلاح شود.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل با بیان اینکه هیئت امنای مجمع خیرین مادام‌العمر هستند و کسی نمی‌تواند به تغییر و جابجایی آنها اقدام کند، افزود: پول خیرین جز ساخت مدرسه در هیچ جای دیگر هزینه نمی‌شود و ما اگر قرار است مدرسه‌ای را در شهرستان پارس‌آباد بسازیم قطعا به نام شهدای فرهنگی احداث خواهیم کرد و امیدواریم غیر از راهبرد مجمع خیرین روسای نواحی و مناطق آموزش و پرورش انتظار جذب و هدایت منابع اعتباری این مجمع را در سایر حوزه‌ها نداشته باشند.

ساوالان خبر

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر