صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ | ۲:۴۹ ب.ظ
1

با حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور داود شایقی به سمت رئیس این سازمان در اردبیل منصوب شد.

وراوی :

با اعلام سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، اهم ماموریت‌ها و وظایف رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بر اساس سیاست‌های کشوری به شرح زیر اعلام شده است.

در حکم نوبخت خطاب به شایقی آمده است: هماهنگی و راهبری نظام برنامه‌ریزی استان در چارچوب نظام برنامه‌ریزی کشور، تهیه و تدوین طرح آمایش سرزمینی استان در چارچوب ضوابط ملی آمایش کشور و تهیه و تدوین برنامه‌های توسعه‌ای استان اردبیل اعلام شده است.

در بخش دیگری از این حکم نوبخت ضرورت تهیه و تنظیم توزیع، ابلاغ، مبادله موافقت‌نامه و تخصیص اعتبارات استان در چارچوب ضوابط بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های بودجه استانی، نظارت بر اجرای طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی و ملی، بررسی و تعیین صلاحیت و رتبه‌بندی و ارزشیابی پیمانکاران، مشاوران و کارشناسان، راهبری امور توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در سطح دستگاه‌های اجرایی را مورد تاکید قرار داده است.

در این حکم همچنین بر نظارت بر اجرای نظام فنی و اجرایی، راهبری و اجرای فعالیت‌های آماری در چارچوب نظام آماری کشور، ایجاد تمهیدات لازم برای تهیه نقشه و اطلاعات مکانی استان و انجام وظایف مطرح در ماده ۴۴ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ۲ مصوب اسفند ۹۳ مجلس شورای اسلامی و دبیری شورای برنامه‌ریزی و توسعه و شورای فنی استان، ظرفیت‌سازی برای استفاده از ساز و کارهای مشارکت عمومی غیردولتی در اجرای پروژه‌های استان تاکید شده است.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • محمد مهدی زاده از مشکین شهر
    سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ در ۲۲:۵۰
    2
    0

    جناب آقای شایقی !انتصاب خردمندانه و شایسته جنابعالی به سمت ریاست جدیدسازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل را صمیمانه تبریک عرض نموده، عزت و توفیق روز افزون شما را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسئلت دارم.

دیدگاه شما درباره این خبر