صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ | ۲:۵۷ ب.ظ
0

بعد از افتتاح فاز اول اتوبان مشگین شهر - اردبیل که به علت حضور وزیر بصورت ناقص افتتاح شده بود، شاهده افتتاح فاز دوم اتوبان مشگین شهر - اردبیل خواهیم بود

وراوی :

ابراهیم امامی در جریان بازدید از اتوبان مشگین شهر به اردبیل اظهار داشت: عملیات اجرایی اتوبان مشگین شهر به اردبیل در فاز چهارم از سمت سه راهی صحرا آغاز شده و با جدیت دنبال می‌شود.
وی با اشاره به بهره‌برداری و استفاده شهروندان و مسافران از ۱۵ کیلومتر نخست این اتوبان افزود: با اتمام عملیات اجرایی ۵ کیلومتر بعدی این محور در مهرماه امسال افتتاح و به بهره‌برداری رسیده و مردم می‌توانند از آن استفاده کنند که امیدواریم این امر نقش و تاثیر به‌سزایی در کاهش حوادث در این محور داشته باشد.
امامی کیفیت و پیشرفت فیزیکی این پروژه را بسیار مطلوب خواند و گفت: برابر پیش‌بینی‌های انجام شده این پروژه که به‌عنوان بزرگترین پروژه استان اردبیل در بخش راه بوده به‌زودی به اتمام رسیده و به‌بهره‌برداری کامل می‌رسد.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: یکی از زیرساخت‌های لازم برای توسعه مشگین‌شهر ایجاد و بهسازی محورهای ارتباطی بوده که مسئولان شهرستانی و استانی در محقق شدن این امر مهم تلاش کرده‌اند و انتظار می‌رود اینتلاش‌ها و پیگیری‌ها تداوم داشته باشد.
وی بیان کرد: امیدواریم با اجرای این پروژه شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای و خوادث ناشی از این امر در این محور مواصلاتی باشیم و بتوانیم رضایتمندی مردم و مسافران و گردشگران مختلف به این شهرستان را از تردد در این مسیر فراهم آوریم.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر از اتمام بهسازی و روکش محور مشگین‌شهر به اهر نیز خبر داد و افزود: با بهسازی آسفالت این محور نیز امیدواریم به اهداف مورد نظر در حوزه تسهیل در رفت و آمد مسافران و گردشگران و کاهش تصادفات جاده‌ای دست یابیم.

مشکین سلام

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر