صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۲ ق.ظ
0

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت : مهد های کودک می توانند در مقطع پیش دبستانی ثبت نام انجام دهند و تحصیل کودکان در این مهدها معتبر می باشد

وراوی :

رویا احمدیان روز دوشنبه در نشست تخصصی مدیران مهدهای کودک شهری و روستایی شهرستان های اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین افزود: مهدهای کودک پیشگامان تعلیم و تربیت جامعه اند و نخستین گام های تربیتی نسل های آینده و تشکیل هویت اجتماعی کودکان در مهد های کودک برداشته می شود.
وی با تاکید بر پرورش ، مراقبت و استفاده بهینه از وقت کودکان برای آموزش اضافه کرد: مدیران مهد ها ضمن حفظ همکاری مستمر با کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک بایستی با تشکیل و حضور فعال در جلسات اولیا و مربیان ارتباط مستقیم خود را با اولیا حفظ کرده و به صورت یکپارچه با استفاده از روشهای استاندارد و طبق آیین نامه دفتر امور کودکان بهزیستی با رویکرد آموزشی مفاهیم دینی و تربیتی را به نسل آینده منتقل نمایند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی اردبیل، در این نشست خسرو امیدوار معاون امور اجتماعی بهزیستی استان نیزتاکید کرد که طبق ماده ۲۶ قانون دائمی تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت صدور پروانه فعالیت مهدهای کودک بر عهده سازمان بهزیستی است و این سازمان بر عملکرد مهدها نظارت می کند.
وی بیان کرد: مدیران مهدهای کودک ضمن رعایت شئونات اسلامی بایستی دقت بیشتری در رعایت آیین نامه های آموزشی ، بهداشتی ، تغذیه و ایمنی کودکان داشته باشند. ایجاد فضای مفرح و سالم در مهدها سلامت جسم و روح آینده سازان را به دنبال خواهد داشت.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر