صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۳ ب.ظ
0

فرماندار گرمی مغان در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از کشف و ضبط بیش از ۱۴ کیلوگرم موادمخدر در این شهرستان توسط هنگ مرزی در نیمه سال جاری خبر داد

وراوی :

رئیس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گرمی، شناسایی نقاط آلوده، آموزش مقابله با اعتیاد برای قشرهای مختلف مردم و کار فرهنگی را در مبارزه با موادمخدر ضروری دانست.
رحیمی زاد با اعلام اینکه در حوزه های اطلاعاتی و عملیاتی در گرمی با عوامل مواد مخدر به شدت برخورد می شود تجهیز کمپ ترک اعتیاد این شهرستان را مورد تاکید قرار داد.
وی تقویت روحیه خود باوری و باورهای دینی را در بازداری از اعتیاد بسیار مهم دانست و خواستار برنامه ریزی دستگاههای فرهنگی و مذهبی شد.
فرماندار گرمی اظهار داشت: شهرستان گرمی ۸۸ کیلومتر مرز مشترک با جمهوری آذربایجان دارد که با توجه به اینکه چندین کیلومتر از این مرز مناطق حساس مرزی به شمار می رود طرح انسداد مرزی با اعتبار بیش از ۱ میلیارد تومان در این شهرستان عملیاتی و اجرایی می شود تا از بروز مشکلات در این زمینه جلوگیری شود.
فرماندار گرمی از دانشگاه ها خواست تا با ورود به مسئله پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر، نسبت به تحقیق و پژوهش و مشاهده نتایج و بازخوردهای اقدامات انجام یافته در جامعه و گروه های هدف اقدام نمایند.
همچنین ایشان اشاره کردند که دستگاه ها باید یک برنامه جامع و هماهنگی در راستای پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر تهیه کنند تا از موازی کاری و اقدامات جسته و گریخته دستگاه ها کاسته شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر