صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ | ۶:۲۴ ب.ظ
0

استاندار اردبیل از تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری - صنعتی استان اردبیل در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد. این لایحه شهرستانهای بیلسوار، پارساباد و گرمی را در بر می گیرد

وراوی :

مجید خدابخش روز یکشنبه گفت: این لایحه در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس بعنوان کمیسیون تخصصی طرح و مورد تصویب قرارگرفت .
وی بیان کرد: با تصویب این لایحه در کمیسیون اقتصادی، گام مهمی در تصویب نهایی لایحه برداشته و زمینه برای طرح آن در صحن علنی مجلس فراهم شد.
وی اضافه کرد: با توجه به تلاش مسوولان استان ، نمایندگان و بویژه نامه آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان به آقای ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد، شهرستان گرمی نیز در محدوده منطقه آزاد قرار گرفت.
خدابخش اظهار کرد: بر اساس لایحه طرح شده در کمیسیون اقتصادی محلس، شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و گرمی مغان در محدوده منطقه آزاد تجاری – صنعتی استان اردبیل قرار گرفته اند.
استاندار اردبیل با تقدیر از تلاش تمامی مسوولان و نمایندگان استان بویژه نمایندگان پارس آباد، بیله سوار و گرمی مغان که در جلسات کمیسیون حضوری فعال داشتند از مجمع نمایندگان استان خواست تا زمینه طرح سریع این لایحه را در صحن علنی مجلس فراهم کنند.
وی با بیان اینکه موضوع ایجاد منطقه آزاد در دیگر مناطق نیز به همراه استان اردبیل به تصویب رسیده است افزود: هماهنگی با نمایندگان این استانها و رایزینی با دیگر نمایندگان زمینه تصویب این لایحه را در مجلس در سریعترین زمان ممکن فراهم می کند.
خدابخش اظهار کرد: قرار است به همراه آیت الله عاملی دیداری با دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی داشته باشیم و پیرامون طرح لایحه در مجلس در دوره کنونی بحث و تبادل نظر کنیم .
وی ابراز امیدواری کرد که لایحه منطقه آزاد تحاری – صنعتی استان اردبیل به صورت فوریت در مجلس طرح و به تصویب نمایندگان برسد.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر