صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۱ ب.ظ
1

شهردار لاهرود ازآغاز آسفالت معابر و خیابان های اصلی و فرعی شهر لاهرود با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.

وراوی :

شهردار لاهرود در گفتگو با خبرنگار وراوی از آغاز آسفالت خیابان های اصلی و فرعی شهر لاهرود خبر داد.

محمد قهرمانی اظهار داشت : علی رغم وضعیت نامناسب اعتبارات در سال جاری و کاهش آن نسبت به سال گذشته به جهت موقعیت ویژه شهر لاهرود به لحاظ گردشگری و توریستی و همچنین وضعیت نامناسب آسفالت خیابان اصلی و برخی معابر از چندین ماه قبل برنامه ریزی ویژه ای در این مورد انجام داده بودیم . اما بخاطر اینکه در فصل گردشگری قرار داشتیم ،انجام آسفالت ریزی را به بعد از فصل گردشگری موکول نمودیم و سعی داریم قبل از آغاز فصل سرما عملیات آسفالت ریزی را به اتمام برسانیم .

وی افزود : اولویت کاری در بحث آسفالت ریزی را معطوف به خیابان های پرتردد و اهمیت دار کردیم که در این راستا درخیابان های بعثت و چهارده معصوم و همچنین سبلان که مسیر آبگرم های شابیل ،قوتور سویی و قله سبلان است آسفالت ریزی انجام شد .

قهرمانی ادامه داد: در عملیات آسفالت ریزی سعی کردیم هم کنترل کیفیت و هم زیرسازی قبل از آسفالت ریزی را در نظر بگیریم و تمامی آسفالت ریزی ها با کیفیت مناسب و زیرسازی شده انجام گرفته که امیدواریم شاهد افزایش طول عمر آسفالت در معابر باشیم .

وی تصریح کرد: حجم آسفالت ریزی انجام شده تا کنون حدود ۱۸۰۰ تن و به ارزش حدود چهار میلیارد و پانصد هزار میلیون ریال بوده  که بعد از اتمام آسفالت ریزی مسیر های اصلی ، در اکثر معابر و کوچه ها عملیات آسفالت ریزی انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر