صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ | ۸:۲۸ ق.ظ
0

جانشین حج و زیارت استان اردبیل گفت: عروجعلی برازنده به عنوان پنجمین جان‌باخته اردبیلی حادثه منا شناسایی شد.

وراوی :

ناصر پیرجباری اظهار داشت: عروجعلی برازنده که در قالب کاروان شماره ۱۰۰۰۳ در حادثه اخیر منا جزو مفقودشدگان بود، شناسایی و اسم وی نیز به عنوان جان‌باختگان این حادثه اعلام شد.
وی تصریح کرد: متاسفانه در واقعه اخیری که در منا رخ داد تعداد ۴ نفر از زائران اردبیلی جان باخته و ۸ نفر نیز مفقود بودند که با شناسایی عروجعلی برازنده به عنوان پنجمین جان باخته این حادثه، شمار حجاج کشته شدگان استان اردبیل افزایش یافت.
جانشین حج و زیارت استان اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم تا با پیگیری‌های لازم در زمینه وضعیت سایر مفقودشدگان نیز اطلاعات دقیق و درستی به دست آورده و به مردم استان و خانواده‌های آنها اعلام کنیم که در این زمینه به محض اطلاع از وضعیت این ۷ نفر اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌شود.
پیرجباری بیان کرد: بایرامعلی بخته، مالک دهقان خیاوی، فراحم نوری نوران و بلال اسلامیان چهار نفری بودند که در حادثه منا جان باخته و شناسایی شده‌ بودند که با شناسایی عروجعلی برازنده تعداد کشته‌شدگان این فاجعه در استان اردبیل به ۵ نفر رسید.
وی افزود: هنوز در مورد وضعیت ۷ نفر دیگر کاروان زائران ایرانی شامل نوح علی قاسمی، منصور کشفی، احمد ستوده، محبوب صمدیان،، صاحبعلی قربانی، بالا اوغلان برگستان و موسی افغانی اصل اطلاعاتی به دست نیامده که در صورت کسب اطلاعات بیشتر این موارد اطلاع‌رسانی می‌شود.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر