صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۶ ق.ظ
0

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین گفت: همایش ملی گردشگری 15 تا 17 مهرماه به میزبانی شهر توریستی سرعین برگزار می‌شود.

وراوی :

سید صادق حسینی عصر امروز در گرامیداشت روز جهانی جهانگردی در سرعین اظهار کرد: برگزاری این رویداد می‌تواند ابعاد مختلفی از ظرفیت‌های گردشگری سرعین را برای علاقمندان بازگو کند.

وی با بیان اینکه ایجاد نخستین دفتر خدمات مسافرتی شهرستان در دستور کار قرار دارد، افزود: دوره‌های آموزش هتلداران و صنوف مختلف گردشگری شهرستان با همکاری فرمانداری این شهرستان و جامعه صنفی تأسیسات اقامتی استان در نیمه دوم سال اجرا می‌شود.

این مسئول با اشاره به برگزاری همایش ملی گردشگری از ۱۵ تا ۱۷ مهر ماه در شهرستان سرعین خاطر نشان کرد: برای تداوم برگزاری اینگونه همایش‌ها در راستای خارج کردن مقاصد گردشگری از فصلی بودن تلاش خواهیم کرد.

فرماندار سرعین نیز در این مراسم گزارش کوتاهی از فعالیت‌های گردشگری انجام یافته در شش ماهه اول سال جاری این شهرستان ارائه کرد و در ادامه خواستار جذب اعتبارات ملی برای توسعه گردشگری این شهرستان شد.

امام جمعه شهرستان سرعین نیز در این مراسم با تأکید بر تأثیر تبلیغات و اطلاع‌رسانی و آموزش در توسعه صنعت گردشگری و سرمایه‌گذاری استان و این شهرستان، اظهار کرد: با نگاه مدرن و علمی به این صنعت می‌توان گام‌های مثبتی در راستای توسعه صنعت گردشگری و اشتغال زایی برداشت.

در این جلسه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز در مورد اهداف برنامه‌های گردشگری استان به ویژه شهرستان سرعین از جمله جذب سرمایه‌گذار به ویژه سرمایه‌گذار خارجی و توسعه گردشگری ارائه کرد و از امام جمعه سرعین خواستار حمایت از سرمایه‌گذاران و ایجاد هماهنگی و همگرایی بین اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شد.

حجت‌الاسلام اصغری همچنین از امام جمعه شهرستان سرعین خواست تا در خطبه‌های نماز بر فرهنگ مناسب گردشگر پذیری، برخورد مناسب با گردشگران و فرهنگ جذب گردشگر تأکید کنند.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر