صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۳ ق.ظ
0

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از اختصاص سه هزار تن قیر برای فرودگاه پارس آباد مغان خبر داد.

وراوی :

حجت الاسلام حبیب برومند روز پنجشنبه افزود: این مقدار قیر در نشستی که با وزیر راه و شهرسازی داشتیم به دستور وی و با قید فوریت تخصیص یافته و مطابق قول وزیر و معاونش به زودی تحویل خواهد شد.
وی با تاکید بر لزوم تحویل فوری قیر لازم برای توسعه و بازسازی باند فرودگاه قبل از شروع زمستان، ابراز امیدواری کرد با پیگیری های مستمر شاهد اجرایی شدن دستورات وزیر و شروع پروازهای فرودگاه پارس آباد مغان باشیم.
برومند ادامه داد : با پیگیری های مسوولان و موافقت شرکت فرودگاههای کشور برای بهسازی ‘تاکسی وی’ و ‘اپرون’ اخذ شده و به زودی با تکمیل عملیات باند اصلی و پاویون تشریفات فرودگاه، این مجموعه بتواند به خدمت رسانی به مردم منطقه بپردازد.
وی ادامه داد: با توجه به تصویب لایحه منطقه آزاد در خطه مغان توسط کمیسیون اقتصادی مجلس و اقدامات و تلاش های بنده و همکاران در مجلس در پیشنهاد دو فوریت این لایحه، با تصویب نهایی لایحه مذکور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، فرودگاه پارس آباد به عنوان یکی از نیازهای اصلی منطقه آزاد تجاری و صنعتی، به گسترش و ارتقا نیاز خواهد داشت.
به گفته وی با مذاکرات صورت گرفته برای این منظور طرح لازم تدوین و اعتبار مورد نیاز برآورد شده است که در دستور کار سال آتی قرار دارد.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر