صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۷ ق.ظ
1

طی احکامی جداگانه روسای هیات های نطارت در 10 حوزه انتخابیه استان اردبیل توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات کشور منصوب شدند.

وراوی :

با پیشنهاد هیات نظارت استان اردبیل و تصویب هیات مرکزی نظارت بر انتخابات طی حکمی ابراهیم ابراهیم پور به عنوان رییس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان اردبیل و انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین منصوب شد.
همچنین ترحم الله بخش به عنوان رییس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان نیر و انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه فرعی نیر و فراهم آذری به عنوان رییس هیات نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان در شهرستان نمین و انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه فرعی نمین منصوب شد.
یعقوب محمدپور به عنوان رییس هیات نظارت بر انتخابات خبرگان رهبری در شهرستان سرعین و مجلس شورای اسلامی در حوزه فرعی سرعین، محمد اسدی به عنوان رییس هیات نظارت بر انتخابات خبرگان رهبری در شهرستان خلخال و مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر منصوب شد.
عزت الله محمودی کیوی به عنوان رییس هیات نظارت مجلس خبرگان در شهرستان کوثر و مجلس شورای اسلامی در حوزه فرعی کوثر و نیز صفرعلی بیگعلی زاده به عنوان رییس هیات نظارت مجلس خبرگان در شهرستان پارس آباد و مجلس شورا در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار منصوب شد.
رضا صادقی راد رییس هیات نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان در شهرستان بیه سوار و مجلس شورا در حوزه فرعی بیله سوار و سید وهاب وهاب زاده رییس هیات نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان در شهرستان مشگین شهر و مجلس شورا در حوزه انتخابیه مشگین شهر منصوب شد.
همچنین آیت الله احمد جنتی رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حکمی ذوالفقار پناهی را به عنوان رییس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان گرمی و انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرمی منصوب کرد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دو دور طی اسفند ۱۳۹۴ و اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار و دور اول آن همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد می شود.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر