صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ | ۲:۵۴ ب.ظ
1

نرم افزار تلگرام در تمامی پلتفرم های خود از ساعتی قبل از دسترس خارج شده است. این در حالی است که مسئولان ذیربط کشور بحث فیلترینگ تلگرام را رد کرده اند.

وراوی :
تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسانهای ارتباطی است که از ساعتی قبل کاربران دسترسی به آن ندارند. خبرنگار وراوی با کسب اطلاع از افردا مختلف در استان های متفاوت متوجه شد که این مشکل در سطح کشور رخ داده است و محدود به استان اردبیل نیست.
گفتنی است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده که قطعی این شبکه از سوی این ارگان نبوده، همچنین دادستانی کل کشور علت قطعی تلگرام را از طرف این نهاد نیز رد کرده است.
گفتنی است این اختلال در بسیاری از تلفن های همراه و کامپیوتر های شخصی وجود دارد و تاکنون قطعی ان برطرف نشده است. لذا بسیاری بر این عقیده هستند که ظاهرا فیلترینگ هوشمند موجب بروز این قطعی گسترده است.
Clipboard
در چند روز گذشته شاهد کندی و اختلالاتی نیز در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز بوده ایم که با پاک شدن برخی صفحات غیر اخلاقی و عدم امکان در جستجوی مصادیق مجرمانه همراه بود.
اخرین اخبار مربوط به فیلتر تلگرام گزارش خواهد شد…
گفتنی است سایت رسمی تلگرام بدون مشکل باز می شود.

https://telegram.org/

گزارش تکمیلی (۳:۱۰)

بنا به بررسی های خبرنگار وراوی اختلال در تلگرام در نقاط مختلف جهان بخصوص ایران و اروپا گزارش شده است و منحصر به ایران نیست. شما در تصویر زیر می توانید گزارشات اختلال تلگرام را روی نقشه مشاهده نمایید. مناطق قرمز رنگ به معنای تعداد گزارش اختلال بیشتر است.

tele1

 

اخبار تکمیلی (۳:۲۸)

مشکل تلگرام رفع شد و در حال حاضر در اغلب نقاط جهان بدون مشکل در دسترس است

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر