صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ | ۷:۰۳ ب.ظ
4

مراسمی به مناسبت سومین سالگرد فعالیت ماهنامه اقتصاد مولد در هتل ساوالان مشگین شهر برگزار شد

وراوی :

ماهنامه اقتصاد مولد که یک نشریه در حوزه اقتصادی با گستره توزیع ملی می باشد وارد سومین سال فعالیت خود شد. به همین دلیل به مناسبت سومین سالگرد فعالیت رسمی «اقتصاد مولد» به مدیر مسئولی ولی ملکی امروز (۱۱ مهرماه ۹۴) مراسمی در هتل ساوالان مشگین شهر برگزار شد.

در این مراسم جمعی از دبیران آموزش و پرورش، فعالان حوزه قلم، اصحاب رسانه و جمعی از مردم حاضر بودند. مراسم با سخنرانی امین یاری آغاز شد که به قرائت متن ادبی در زمینه قدر و منزلت نوشتن پرداختند. در ادامه برنامه ولی ملکی مدیر مسئول ماهنامه اقتصاد مولد به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن اشاره به اهمیت قلم، تاکید کرد قسم به قلم در قرآن از سوی خداوند متعال صورت گرفته و این خود نشان دهنده جایگاه والای قلم است. وی در ادامه شأن رسانه ها را ذیل شأن پیامبران خوانده و گفت: رسانه ها باید با حرکت صحیح و سنجیده بعنوان چراغ هدایت عمل کنند.
وی همچنین به تاریخچه مختصری از نشریات چاپی و دیجیتالی اشاره کرده و بر نقش پررنگ رسانه ها در معادلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در جهان امروز تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه دولت اسرائیل و سایر دول قدرتمند جهان، قدرت خود را در سایه رسانه های خود کسب کرده اند گفت: ما نیز باید ارزش رسانه ها را درک کرده و به دنبال برپایی جامعه رسانه ای مبتنی بر انتقادپذیری و اجتناب از تخریب باشیم.

در پایان مراسم به دبیران آموزش و پرورش و اصحاب رسانه، کتابهای تالیفی مشگین شهری ها اهدا شد.

گفتنی است ماهنامه اقتصاد مولد مجوز خود را با شناسه مجوز ۲۳۱۲۳ در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۲ اخذ کرده است.

عکس و خبر: رافق مجتهدزاده

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • ال-ن
  چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ در ۱۹:۳۳
  2
  0

  باز هم هدایا و تبلیغات زود هنگام فرهنگیان محترم به فکر آینده خود باشید نه به فکر این سرمایه داران و صاحبان قدرت و جاه و مقام
  • خیاوی
   پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۹
   0
   2

   دوست عزیز هدایایی که داده شد مطلقا ارزش ریالی نداشت و فقط بخاطر ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان مشگین شهری بود. همانطور که در خبر ذکر شده است هدایا کتابهای تالیفی نویسندگان مشگین شهری بوده است. مطمئن باشید با نه آقای ملکی با اهدای چنین هدیه ای قصد منت گذاشتن بر دبیران و اصحاب رسانه را داشته است و نه ایشان با چنین هدایایی مشی سیاسی خود را تغییر می دهند
 • ممد علی
  سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۱
  1
  0

  با سلام آقای دکتر ذوالفقاری عزیز آخه بهمن ماه خیلی دیر می شد.! این یک حرکت سیاسی در قالب فرهنگی و رسانه ای انجام شد . دیگهع به ذوقشون نزنید.
 • علی ذوالفقاری
  یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ در ۲۱:۴۱
  1
  2

  به گفته شما. سومین سالش میشه ۹۴:۱۱:۲نه الان.بالاخره ملکی دی دای داش یوخ قوم یوخ

دیدگاه شما درباره این خبر