صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ | ۸:۴۷ ق.ظ
0

فرماندار اردبیل گفت: هنوز تکلیف 6 نفر از جان‌باختگان حادثه منا از استان اردبیل مشخص نشده، اما امیدواریم طی روزهای آینده تعیین تکلیف در این زمینه انجام شود.

وراوی :

جواد زنجانی عصر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت حجاج جان‌باخته در حادثه منا در شهر اردبیل اظهار کرد: تاکنون با انتقال پیکر شش نفر از جان‌باختگان حادثه منا در این استان شاهد تشییع و تدفین پیکر این جان‌باختگان بودیم اما هنوز تکلیف شش جان‌باخته دیگر مشخص نشده که امیدواریم هر چه سریع‌تر با انتقال اجساد آنها به کشورمان و به دنبال آن انتقال این اجساد به استان اردبیل زمینه تشییع پیکر این جان‌باختگان انجام شود.

وی تصریح کرد: هنوز پیکر بلال اسلامیان، بایرامعلی بخته، محبوب صمدیان، نوحعلی قاسمی، احمد ستوده و موسی افغانی به استان اردبیل انتقال داده نشده که امیدواریم طی روزهای آینده این کار انجام شده و تکلیف ۱۲ حاجی جان‌باخته این استان در حادثه منا معین شود.

فرماندار اردبیل عنوان کرد: ما از نهادها و سازمان‌های جهانی و بین‌المللی با پیگیری دولت تدبیر و امید انتظار داریم تا هر چه سریع‌تر ابعاد مختلف این حادثه را بیان کرده و مسببان این حوادث تلخ را به سزای اعمالشان برسانند.

زنجانی افزود: قصور کشور عربستان در این حادثه قابل گذشت نیست و با توجه به تاکیدات رئیس جمهور اگر نیاز باشد ایران با زبان اقتدار و صلابت سخن گفته و پیگیر مسائل می‌شود.

طی دیروز و امروز پیکر ۶ جان‌باخته حادثه منا از کاروان‌های حجاج استان اردبیل شامل منصور کشفی، فراحم نوری، بال‌اوغلان برگسار، اروجعلی برازنده، مالک دهقان و صاحبعلی قربانی در شهرهای مختلف استان اردبیل تشییع و به خاک سپرده شده است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر