صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۷ ق.ظ
0

مسئولان فارس در اقدامی بی سابقه در کشور گل هایی از محوطه فرودگاه برای استقبال از جانباختگان منا چیدند.

وراوی :

عدم برنامه ریزی مناسب مسئولین استان فارس در آئین استقبال از پیکر های مطهر جانباختگان حادثه منا سوژه ی کاربران شبکه های اجتماعی شد.

انتشار عکس های از نحوه استقبال مسئولین استان فارس از پیکر های مطهر جانباختگان حادثه منا در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز موجب دل آزردگی مردم داغدار ایران اسلامی شد.

بر اساس این گزارش ساعتی پس از پایان مراسم استقبال در فرودگاه شیراز کاربران شبکه های اجتماعی عکسهایی را به اشتراک گذاشتند که بیانگر عدم برنامه ریزی مناسب مسئولین این مراسم بود.

pic11697IMG_6029

عکسهای منتشر شده در شبکه اجتماعی که اتفاقا بر روی خروجی پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس هم قرار گرفته بود نشان دهنده آن بود که مسئولین برنامه ریز این مراسم فراموش کرده بودند که برای این مراسم مهم گل تهیه کنند و گویا سریعترین راه به نظر آقایان این بوده که نسبت تهیه گل از فضاهای سبز فرودگاه و یا معابر نزدیک فرودگاه اقدام کنند. و افرادی نیز عجولانه بدون داشتن امکانات لازم برای چیدن گل مامور این کار شدند و این افراد نیز با کم توجهی برخی از گلها را با ریشه از خاک بیرون آورده و به مسئولین استقبال کننده تحویل دادند.

pic11692IMG_3004

اما انتشار این عکسها خیلی زود مورد دل آزردگی بسیاری از مردم و کاربران شبکه های اجتماعی شد و کاربران شبکه های اجتماعی همچنان با بازنشر این تصاویر ناراحتی خود را از این کج سلیقگی در مراسم استقبال پیکر های مطهر جانباختگان حادثه منا در فرودگاه شیراز اعلام می کنند و خواستار توجه و دقت بیشتر مسئولین استان در برنامه ریزی ها هستند.

1444049978474160-1024x683
مسوولان فارس در اقدامی عجیب اقدام به چیدن گلهای محوطه فرودگاه شیراز کردند! بر اساس این گزارش در مراسم استقبال از ورود پیکر جان باختگان فاجعه منا، مسوولان استان فارس از جمله استاندار و مقامات ارشد سپاه و ارتش در اقدامی عجیب اقدام به چیدن ۷۰ شاخه گل همراه با ریشه از محوطه فرودگاه شیراز کردند.این اقدام بی سابقه جای چند سووال دارد:

هیچ ستاد تشریفات و استقبال از پیکر این عزیزان وجود نداشت که مسوولان به جای تهیه گل اقدام به چیدن گل از محوطه فرودگاه کرده اند؟
این اقدام خلاف فرهنگ چه تاثیری در وجهه استان فارس خواهد داشت ؟ ( اکنون این اقدام دست مایه طنز و مسخره کردن شهر شیراز و استان فارس در شبکه های مجازی شده اند )
به غیر از این مورد مسوولان محترم استان چه گل های دیگری چیده و چه دسته گل هایی در دوران مدیریت خود به آب داده اند؟
تا چه هنگام برای توضیح چرایی این اقدام نامتعارف باید در انتظار نشست و آیا اساساً مسوولان قصد توضیح درباره این اقدام خود را دارند یا خیر؟
متاسفانه استان فارس از بزرگی خود تنها یادی به خاطر دارد و بس … .

 

منبع: خبرایرانی

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر