صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۹ ق.ظ
0

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: بنیاد برکت با هدف محرومیت‌زدایی از مناطق کمتر توسعه‌یافته و تقویت امر مدرسه‌سازی با رویکرد توسعه علم و دانش مدارس جدیدی را در اردبیل احداث می‌کند.

وراوی :

امید قیامی صبح امروز در مراسم افتتاح واحد آموزشی سه کلاسه بنیاد برکت در روستای وکیل‌آباد در اردبیل اظهار کرد: اعمال خداپسندانه بنیاد برکت واقعا مورد تقدیر است و این بنیاد نه تنها در بحث مدرسه‌سازی بلکه در زمینه‌های اقتصادی نیز فعالیت‌های زیادی انجام داده است که استان ما نیز از این اقدام بزرگان بی‌نصیب نمانده است.

وی افزود: با درایت مقام معظم رهبری که این بنیاد زیر نظر معظم له است اقدامات بسیار مؤثری در محرومیت‌زدایی انجام گرفته که نمونه بارز آن ساخت ۱۷ مدرسه در سطح استان است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: این مدرسه با سه کلاس درس و با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال و با زیر بنای ۳۴۰ متر‌مربع با محوطه‌سازی کامل در اختیار دانش‌آموزان است که امیدوارم افراد شاخصی از این مدارس تحویل جامعه شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب تمام تلاش خود را برای محرومیت‌زدایی و بالا بردن سطح علمی شما دانش‌آموزان به کار برده است که مدرسه شما نمونه‌ای از هزاران فعالیت بنیاد برکت است که به دستور مقام معظم رهبری ساخته می‌شوند.

حسن‌زاده یادآور شد: من فقط از شما دانش‌آموزان می‌خواهم که خوب درس بخوانید و نماز را سرلوحه اعمال خود قرار دهید که موفقیت شما در گرو بالا بردن سطح علمی‌تان است و دوری از گناه و معصیت در گرو خواندن نماز و انجام فرایض دینی است.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر