صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ | ۲:۵۳ ب.ظ
2

ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین شهر 4 نفر شکارچی کبک را دستگیر نمودند. این شکارچیان بدون مجوز اقدام به شکار کبک کرده بودند.

وراوی :

حسین دهقانی رئیس حفاظت محیط زیست مشگین شهر گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین شهر ۴ نفرشکارچی متخلف که بر خلاف قوانین و مقررات سازمان حفاظت محیط زیست اقدام به شکار غیر مجاز کبک درحوالی شهر قصابه نموده بودند دستگیر شدند.

یگان حفاظت محیط زیست
وی افزود :از متخلفین ۴ قبضه اسلحه شکاری به همراه ۸۰ عدد فشنگ و ۴ لاشه کبک و ادوات شکار کشف و ضبط گردید و متخلفین پس از تنظیم صورتجلسه به مراجع قضایی معرفی شدند.
ضمنا از کلیه همشهریان و دوستداران طبیعت تقاضا داریم به سبب عدم صدور هیچ گونه مجوز شکار بعلت حفظ حیات وحش و تنوع زیستی و پیشگیری از شکار غیر مجاز، اداره حفاظت محیط زیست مشگین شهر را با اطلاع به موقع، یاری رسانند. مردم می توانند اطلاعات خود را در رابطه با شکارچیان غیر مجاز به پاسگاه های انزان، گندیمن (در بخش مرادلو) و شابیل اطلاع دهند و یا مستقیما با شماره ۰۴۵۳۲۵۳۰۶۶۶ متعلق به اداره محیط زیست مشگین شهر تماس بگیرند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • sasan
  پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ در ۱۶:۰۸
  1
  0

  اقای دهگانی انچنان که ما خبر دار شدیم یک ماه پیش یک از همشریان ثروتمندمان به همراه مسافر عزیزشان که از کانادا تشریف اورده بودند و یک سلطنت طلب نیز بودند به همراه همشریمان اقدام به شکار گوچ در منطقه ایقار نمودند . ایا شما اطلاعی از این موضوع داشتید ؟؟ یا چندین بار خرسهای ییلاقی توسط زنبورداران عزیزمان و اهای روستا در اغ بلاق در قسمت مشرف به خیو چایی نیز کشته شده است . که ما و بسیاری از دوستانمان خبر انرا شنیدیم ولی شما انگا نه انگار . حتی ما جمع شدیم که عللیه اداره محیط زیست امضا جمع کنیم و شکایت نماییم . لطفا در انجام حفاظت محیط زیست شما و همکارنتان کمی جدی تر عمل نمایید . و همه را با یک دید به مجازات عمال زشتشان که در راستای منفافع شخصی شان هست برسانید .
  • صادق
   یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ در ۱۳:۴۶
   1
   0

   سلام خوب شما اگر سندی دارید به رسانه ها مثل همین وراوی ارسال کنید تا منتشر کنند. البته من بعید می دونم گفته شما حقیقت داشته باشه. نزدیک به انتخاباته و هر روز ده ها و صد ها اتهام رنگارنگ بدون سند و مدرک به این و آن زده می شود

دیدگاه شما درباره این خبر