صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۴ ق.ظ
0

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، مسابقات لیگ استانی والیبال اردبیل یادواره سردار شهید حاج حسین همدانی برگزار می شود.

وراوی :

نادر فلاحی در جلسه هماهنگی برگزاری لیگ استانی والیبال اردبیل، گفت: هیئت والیبال استان اردبیل در آستانه فرا رسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان و ماه محرم در نظر دارد به منظور فرهنگ سازی و در راستای ارتقای سطح بصیرت و نیز تبدیل شور ورزشکاران به شعور عاشورایی اولین دوره مسابقات لیگ استانی والیبال را با گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم برگزار کند.

وی افزود: اولین دوره مسابقات لیگ استانی والیبال اردبیل یادواره شهدای مدافع حرم و با گرامیداشت سردار مجاهد شهید حاج حسین همدانی برگزار می شود که این مسابقات به صورت منطقه ای و در رده سنی آزاد برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل تصریح کرد: این مسابقات با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و بسیج ورزشکاران و هیئت والیبال استان برگزار می شود که انجام این مسابقات موجب پویایی این رشته ورزشی و افزایش سطح آمادگی بازیکنان می شود.

فلاحی خاطرنشان کرد: برگزاری این مسابقات در آموزش ورزشکاران، مربیان و داوران برای حضور موفق در عرصه های ملی تأثیرگذار است.

ایسنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر