صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۹ ق.ظ
0

مدیرکل استاندارد اردبیل گفت: 60 مرکز آبدرمانی و چشمه‌ای استان اردبیل از سازمان ملی استاندارد ایران تأییدیه استاندارد گرفته‌اند.

وراوی :

هاشم علایی اظهار داشت: در راستای سیاست تدوین استاندارد کالا و خدمات سازمان ملی استاندارد ایران، استاندارد ملی ویژه مراکز درمانی و چشمه‌های آبگرم در استان اردبیل تدوین و طراحی می‌شود.

وی تصریح کرد: برابر بند ۲۴ اقتصاد مقاومتی مبنی بر افزایش پوشش استاندارد برای تمامی محصولات داخلی که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، چشمه‌های آبدرمانی استان اردبیل تأییدیه استاندارد می‌گیرند که در تدوین این استاندارد از کارشناسان و متخصصان فرهیخته استفاده می‌شود.

علایی بیان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه انجام شده در مراکز دانشگاهی در تلاش هستیم ارتقای استاندارد در خدمات رفاهی در داخل استان را با استفاده از ظرفیت موجود دانشگاه‌ها و مراکز علمی به نحو احسن انجام دهیم تا شاهد رضایت همشهریان در حوزه استاندارد باشیم.

مدیرکل استاندارد استان اردبیل با بیان اینکه الزامات استاندارد باید در صنایع مختلف غذایی رعایت شود، گفت: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند آن را اطلاع‌رسانی کنند تا تصمیمات اساسی در سریع‌ترین زمان ممکن اتخاذ شود.

هاشمی افزود: آبگرم‌های استان اردبیل باید امکانات و الزامات بهداشتی خود را با استانداردهای نوین مطابقت دهند و فضای آبدرمانی‌ها باید متناسب با رضایت مسافران و مردم باشد تا در این راستا هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

وی با گرامی‌داشت ۱۷ مهر روز استاندارد اظهار کرد: این روز فرصتی بسیار مهم برای ترویج فرهنگ استاندارد در بین مردم است و باید همگان در این زمینه تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر