صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ | ۱:۵۳ ب.ظ
0

احداث همزمان چند مجموعه آبدرمانی ، تفریحی و توریستی توسط بخش خصوصی در این شهرستان در نوع خود بی نظیر است و آینده ای درخشان را برای این منطقه نوید می‌دهد

وراوی :

ولی آذرنژاد در بازدید از پروژه‌های عمرانی مشگین شهر تصریح کرد: در سال‌های اخیر اجرای پروژه‌های عمرانی در این منطقه در مقایسه با سایر مناطق استان شتاب بیشتری گرفته و پروژه های عمرانی این شهرستان از لحاظ کمیت و کیفیت از دیگر مناطق استان پیشی گرفته است.

وی افزود: احداث همزمان چند مجموعه آبدرمانی ، تفریحی و توریستی توسط بخش خصوصی در این شهرستان در نوع خود بی نظیر است و آینده ای درخشان را برای این منطقه نوید می دهد.

آذرنژاد با اشاره به اجرای پروژه بزرگ اتوبان مشگین شهر ، اردبیل اظهار امیدواری کرد به زودی با اتمام عملیات اجرایی پنج کیلومتر باقی مانده قطعه دوم این محور به سه راهی فخر آباد متصل شود.

وی تعریض و بهسازی جاده آبگرم قینرجه را گامی بسیار اساسی در رونق گردشگری منطقه دانست و از اقدامات و پیگیری های مستمر فرمانداری مشگین شهر در اجرای پروژه های عمرانی قدردانی کرد.

معاون امور استانداری اردبیل در بازدید از سد احمد بیگلو نیز گفت: امسال از محل اعتبارات مهار آب های مرزی برای ادامه عملیات اجرایی این سد اعتبار قابل توجهی اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه سد احمد بیگلو تنها سد کشور است که عملیات احداث شبکه پایاب همزمان با احداث بدنه سد در حال انجام است، اضافه کرد: با احداث این سازه و دسترسی به آب پایدار در دریاچه سد مشکل آب شرب و زراعی مشگین شهر و بخش عمده ای از روستاهای شهرستان بر طرف خواهد شد.

ایسنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر