صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ | ۲:۱۴ ب.ظ
1

طرح جریمه مشمولان غایب با انجام پیش ثبت نام مشمولان غایب که بیش از هشت سال غیبت داشتند از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته آغاز شد. در این طرح بیش از ۲۸۸ هزار متقاضی، درخواست خود را ثبت کردند.

وراوی :

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مهلت پرداخت مبالغ تعیین شده برای متقاضیان طرح جریمه مشمولان غایب از ۲۰ مهرماه به مدت دو ماه تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سیدحمید صدرالسادات افزود: با توجه به درخواست تعداد قابل توجهی از متقاضیان برای تمدید مهلت پرداخت جریمه و بهره مندی از تسهیلات، فرصت واریز وجه جریمه از ۲۰ مهر ماه به مدت ۲ ماه دیگر تمدید شد.
وی ادامه داد: طرح جریمه مشمولان غایب با انجام پیش ثبت نام مشمولان غایب که بیش از هشت سال غیبت داشتند از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته آغاز شد. در این طرح بیش از ۲۸۸ هزار متقاضی، درخواست خود را ثبت کردند.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: در نحوه پرداخت مبلغ طرح جریمه مشمولان غایب هیچ گونه تقسیطی توسط مراجع تصمیم گیرنده پیش بینی نشده است.
وی تاکید کرد: براساس بند (ط) تبصره ۱۶ماده واحده قانون بودجه سال ۹۳ ، مشمولان غایب متاهل از پنج درصد و دارای فرزند به ازای هر فرزند از پنج درصد تخفیف کل مبلغ جریمه برخوردار می شوند.

عصرایران

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • سرباز غایب
    سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ در ۱۴:۲۰
    0
    0

    از حدود یک میلیون و پانصد هزار سرباز غایب فقط حدود ۳۰۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند و از این تعداد حدود ۱۳۰ هزار نفر پرداخت را انجام داده اند. یعنی با این طرح کمتر از ۱۰ درصد غایبین تعیین تکلیف شده اند. پیش از مطرح شردن این طرح در مجلس یکی از عوامل مهم تعیین تکلیف سربازان غایب بود که مشخص شد این طرح جواب نداده است. از مسئولین کشوری درخواست داریم این طرح را به نحوی تعدیل کنند که مشکل سربازان غایب حل شود. فقط توجه کنید که اگر یک سرباز غایب ۲۰ میلیون نقد داشته باشد مطمئن باشید که به سربازی هم می رود. مشکل عمده سربازان غایب مشکل مالی است که امکان تعطیل کردن کار و حذف در آمد را به مدت دو سال ندارند

دیدگاه شما درباره این خبر