صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ | ۴:۲۸ ب.ظ
0

با ورود سامانه سرد بارشی در اولین ماه پاییز هوای اردبیل چهره زمستانی به خود گرفته و همچنان بارش‌ها در مناطق مختلف استان ادامه دارد.

وراوی :

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان اردبیل، با کاهش ۸ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوای طی روزهای گذشته بارش‌های قابل ملاحظه‌ای در شهرهای مختلف استان رخ داده به طوری که بیشترین بارش در پارس‌آباد با ۳۲ میلی‌متر و کمترین بارش نیز در شهرهای اردبیل، نمین و سرعین با ۲ میلی‌متر رخ داده است.

با بارندگی‌های اخیر در شمال استان اردبیل وضعیت متفاوتی در این مناطق برای آماده شدن زارعان با هدف آغاز کشت پاییزه انجام شده به طوری که پیش‌بینی می‌شود به دنبال این بارش‌ها و با مساعد شدن هوا کشت پاییزه در شمال استان اردبیل آغاز شود.

بر اساس اعلام هواشناسی استان اردبیل این وضعیت جوی طی امروز و فردا ادامه خواهد داشت ولی از عصر فردا از شدت آن کاسته می‌شود به طوری که طی امروز و فردا دمای هوا ۳ تا ۵ درجه دیگر نیز کاهش پیدا می‌کند و در ارتفاعات احتمال بارش برف نیز وجود دارد.

از روز دوشنبه از شدت ناپایداری‌ها کاسته شده ولی همچنان هوای سرد در مناطق مختلف استان پایدار خواهد ماند تا مردم اردبیل به استفاده از وسایل گرمایشی و لباس‌های گرم روی آورند.

اداره کل هواشناسی استان اردبیل اعلام کرد برای روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی نیز پیش‌بینی‌های دقیق‌تر انجام شده که فردا در قالب اطلاعیه‌ای اعلام خواهد شد.

در این مدت وزش باد شدید انجام نخواهد شد و تنها در برخی از ساعات وزش باد عادی را در برخی از مناطق شاهد خواهیم بود.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر