صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۰ ق.ظ
1

شهردار مرادلو از آغاز آسفالت معابرو خیابان های شهر مرادلو با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.

وراوی :

در ادامه اجرای پروژه های عمرانی شهرداری مرادلو در سال ۹۴  آسفالت ریزی خیابان ها و معابر با اعتباراولیه  چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال آغاز گردید .

شهردار مرادلو با اعلام این خبر اظهار داشت: بیش از این لگه گیری آسفالت در سطح شهر انجام شده بود که با برنامه ریزی های انجام یافته آسفالت ریزی اساسی نیز آغاز گردید و قرار است در مدت ۱۲ روز اکیپ آسفالت ریزی اجرای این پروژه را انجام دهند .

جعفر محمدی افزود: شناسایی  محلات و خیابان های دارای اولویت برای آسفالت ریزی اساسی و لگه گیری توسط کمیته ویژه بررسی و عملیات آسفالت ریزی در آنها آغاز شد.

شهردار مرادلو با تاکید بر کیفیت پروژه های عمرانی خاطر نشان کرد: زیرسازی و قیر پاشی قبل از آسفالت ریزی با نظارت دقیق شهرداری انجام گرفت و عملیات آسفاالت ریزی هم به همین منوال خواهد بود تا منجر به انجام کیفی شود.

این مسئول حجم پروژه های عمرانی انجام شده در شهر مرادلو را یادآور شد و افزود: با توجه به اعتبارات تخصیصی قابل توجه در دولت تدبیر و امید و توجه ویژه به عمران و آبادانی شهرها خوشبختانه حجم عملیات عمرانی در شهر مرادلو نسبت به گذشته افزایش چشم گیر داشته است .

وی ادامه داد: چندین خیابان در سطح شهر مرادلو در حال احداث است که شهرداری علاوه بر توجه به معابر و خیابان های موجود شهر به خیابان هاو معابر تازه تاسیس هم نگاه اولویتی دارد که به محض اتمام عملیات ساخت و به بهره برداری رسیدن با مهیا بودن شرایط کاری آسفالت ریزی در این خیابان ها هم آغاز خواهد کرد.

شهردار مرادلو حجم آسفالت ریزی را حدود ۱۱۰۰۰ هزار متر مربع با  ۱۹۰۰ تن آسفالت اعلام کرد و افزود: قرار است تا قبل از آغاز فصل سرما حدود ۲۰۰۰۰ هزار تن آسفالت ریزی در سطح شهر مرادلو انجام شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر