صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۱ ب.ظ
0
در لیگ دسته اول فوتبال کشور رخ داد

توقف تیم فوتبال شهرداری اردبیل در ایستگاه یازدهم

تیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته یازدهم لیگ دسته اول کشور در خانه مقابل مس رفسنجان متوقف شد.

وراوی :

در این بازی حساس که عصر امروز در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد، تیم شهرداری اردبیل بعد از کسب تساوی در بازی هفته گذشته در تبریز، این بار در خانه به تساوی صفر بر صفر مقابل مس رفسنجان تن داد تا چهارمین تساوی این تیم نیز رقم بخورد.

تیم شهرداری اردبیل که در این بازی یک فرصت مسلم گل‌زنی را از دست داد و در چندین موقعیت نیز ناکام بود در مقابل مس رفسنجان پایین جدول نیز به تساوی رسید تا بعد از چندین باخت، دومین تساوی خود را به دست آورد تا در روزی که محمد احمدزاده سرمربی سابق ملوان بندر انزلی تماشاگر این بازی از جایگاه ویژه بود همچنان روی نوار ناکامی‌ها گام بردارد و از کسب پیروزی شیرین خانگی بی‌نصیب باشد.

تیم شهرداری اردبیل در حالی چهارمین تساوی خود را به دست آورد که این تیم بدون حضور سرمربی، با اخراج مربی خود کاجی نتوانست بازی قابل قبولی را به نمایش بگذارد هر چند که تیم مس رفسنجان نیز در این بازی خوب عمل نکرده و هر دو تیم یک بازی سرد و کسل‌کننده را به نمایش گذاشتند.

تیم شهرداری اردبیل با کسب این تساوی در خانه در پایان هفته یازدهم لیگ آزادگان در رده‌های پایین جدول قرار گرفت به طوریکه این تیم قرار است ششم آبان ماه نیز در یک بازی حساس خارج از خانه مقابل گل‌ گوهر سیرجان قرار گیرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر