صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۵ ب.ظ
0

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: تا یک ماه آینده با حضور ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر کشور، چهار پروژه بزرگ هلال احمر اردبیل افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

وراوی :

بهرام غیبی عصر امروز در جلسه شورای اداری هلال احمر استان اردبیل که با حضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد، اظهار کرد: طرح امید و سلامت به عنوان یک طرح کشوری در ماه‌های آینده در استان اردبیل نیز اجرا می‌شود تا در کنار ۱۲ استانی که شاهد برگزاری این طرح بود، امکان بروز و ظهور توانمندی‌های داوطلبان جمعیت هلال احمر فراهم آید.

وی تصریح کرد: این طرح بزرگ که جمعیت هلال احمر آن را اجرا می‌کند به صورت گسترده در شهرهای مختلف عملیاتی می‌شود که قرار است در چهار شهرستان استان اردبیل نیز این طرح بزرگ در بخش‌های مختلف اجرا شده و به طور مستقیم از شبکه اول سیما پخش شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به حضور خود و سه معاون جمعیت هلال احمر استان در نشست شورای معاونان جمعیت هلال احمر کشور اشاره کرد و گفت: در این نشست رئیس جمعیت هلال احمر کشور قول داد تا یک ماه آینده در استان اردبیل حاضر شده و همزمان با سفر او چهار طرح بزرگ جمعیت استان افتتاح و یا کلنگ‌زنی شود.

غیبی افزود: پایگاه بین شهری اردبیل – سرعین در فضای ۳۰۰ متر مربع و با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان همزمان با سفر رئیس جمعیت هلال احمر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: در این سفر همچنین ورزشگاه جمعیت هلال احمر شامل سالن ورزشی توپی و برگزاری مسابقات متعدد ورزشی در فضای یک‌هزار و ۵۰۰ متر مربع و هزینه‌کرد یک میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

آشیانه بالگرد اردبیل کلنگ‌زنی می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از کلنگ‌زنی آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر اردبیل همزمان با سفر مسئولان کشوری خبر داد و اضافه کرد: ما امروز همزمان با سفر رئیس سازمان داوطلبان در کنار برگزاری همایش داوطلبان خواهر، شاهد افتتاح پایگاه تخصصی شبکه بهداشت نیر بودیم که امیدواریم از این ظرفیت نیز به بهترین شکل استفاده شود.

غیبی از کلنگ‌زنی مجموعه بهداشتی، درمانی شریعتی اردبیل در ماه‌های آینده خبر داد و گفت: با حل مشکل سند زمین این پروژه مشارکتی به سرعت اجرایی می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد: با اختصاص ۵۰ میلیون تومان اعتبار مطالعات طرح توریسم درمانی در بیله‌سوار به انجام رسیده و مقدمات اجرای این طرح فراهم آید.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر