صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۹ ق.ظ
0

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: با راه‌اندازی پایگاه‌ها و ایستگاه‌های جدید صدور کارت ملی هوشمند، این امر سرعت بیشتری می‌گیرد.

وراوی :

اسد حسن‌زاده عصر امروز در جلسه شورای ثبت احوال اردبیل اظهار کرد: ما در صدور کارت ملی هوشمند با مشکلی روبه‌رو نیستیم به طوریکه صدور کارت ملی هوشمند در کمترین زمان و با تکریم ارباب رجوع انجام شده و سعی کردیم تا در وسعت بیشتر ارائه خدمات با کیفیت و مطلوبیت انجام شود.

وی با یادآوری اینکه استان اردبیل در تأمین زیرساخت‌های صدور کارت ملی هوشمند از استان‌های پیشقدم و پیشرو است، تصریح کرد: ما تاکنون توانسته‌ایم حتی بیشتر از تعهدات برنامه در صدور کارت ملی هوشمند موفق عمل کنیم.

مدیرکل ثبت احوال استان در مورد ثبت حوادث و رویدادهای حیاتی در استان اردبیل گفت: هم در بخش تولد و هم فوت در کنار ازدواج و طلاق ثبت وقایع حیاتی آنلاین و به موقع انجام می‌شود و ما یک شرایط مناسب و مطلوب‌تری را در این بخش شاهد هستیم.

حسن‌زاده افزود: با همکاری مراکز بیمارستانی در صدور شناسنامه برای نوزادان در کمترین زمان اقدامات و برنامه‌ریزی‌ها انجام شده و در کنار آن امر ثبت فوت در دفاتر و مراکز ثبت احوال در مدت زمان تعیین شده تا سقف ۹۹ درصد به انجام می‌رسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در آرامستان بهشت زهرای اردبیل و مراکز بیمارستانی ثبت آمار فوتی‌ها و متولدین را شاهد هستیم به طوریکه در شهر اردبیل بیشترین ولادت و همچنین ثبت فوت در مدت هفت ماه اخیر انجام شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل افزایش آمار ازدواج و تعدیل نرخ طلاق را در استان یادآور شد و اضافه کرد: ثبت احوال با همکاری سایر نهادها در ارائه خدمات به مردم با هیچ مشکل و نارسایی روبه‌رو نیست و ما یک شرایط متفاوتی را در حوزه خدمت‌رسانی به مردم شاهد هستیم.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر