صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۳ ب.ظ
0

دبیر انجمن مردم نهاد خورشید سبز مهر امید آرتا گفت: مراسم نیلگون مهربانی به منظور دیدار با کودکان بی سرپرست در اردبیل اجرا می شود.

وراوی :

توحید مهدوی، با اعلام این خبر افزود: در این مراسم نیلگون مهربانی اعضای انجمن با حضور در یکی از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست مسابقه ای بین آنها برگزار کرده و به همه کودکان جایزه ای اعطا خواهند کرد.
وی با بیان اینکه این مراسم روز پنجشنبه یک روز قبل از روز تاسوعای حسینی انجام می شود، تصریح کرد: هدف از مراسم این است که در کنار این کودکان باشیم و بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

مهدوی با یادآوری نحوه برگزاری این مراسم تشریح کرد: این ایده توسط اعضای انجمن مردم نهاد خورشید سبز مهر امید آرتا مطرح شد و در دهه اول محرم و همزمان با عزاداری برای اباعبدالله الحسین (ع) در این مرکز اجرا می شود.

به گفته دبیر انجمن مردم نهاد خورشید سبز مهر امید آرتا، این مراسم به همت این سازمان غیر دولتی جوانان و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان، امور اجتماعی استانداری، خیرین و مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست با مدیریت آقای سید حاتمی برگزار می شود.

نیلگون مهربانی

این فعال فرهنگی و مدنی ابراز امیدواری کرد با همت دستگاه های مربوطه و مردم همیشه خیر استان بتوان این طرح را در تمامی مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست اجرا کرد.

مهدوی افزود: انجمن مردم نهاد خورشید سبز مهر امید آرتا آمادگی دارد در صورت تامین هزینه توسط خیرین و نهادهای مربوطه هر هفته در یکی از مراکز این چنین برنامه هایی اجرا کند.

ایسنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر