صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ | ۸:۴۰ ق.ظ
4

واکنش دبیر حزب مردم سالاری اردبیل به خبر حمایت حزب مردم سالاری مشکین شهر از کاندیداتوری صفر جعفرزاده

وراوی :

دبیر حزب مردم سالاری اردبیل در واکنش به خبر حمایت حزب مردم سالاری مشکین شهر از کاندیداتوری مهندس جعفرزاده توضیحاتی را ارائه داد. وی اظهار داشت: “در خصوص خبر مشکین سلام نسبت به ورود اشخاص اصولگرا در لیست اصلاح طلبان که به دبیر حزب مردمسالاری نسبت داده شده است لازم است عرض کنم که ما از اشخاصی حمایت خواهیم کرد که در لیست شورای هماهنگی قرارگرفته اند. هم چنین طی مصاحبه ای مسأله را شفاف خواهیم نمود.
روش کار حزب مردمسالاری در استان اردبیل در معرفی کاندیدای اختصاصی انتخابات مجلس پیش رو بدین شرح خواهد بود که قبل از اعلام لیست شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان که با تبادل نظر احزاب خواهد بود حزب مردمسالادی نیز در این راستا با تبادل نظر توسط شورای مرکزی استانی حزب با اعضای شورای مرکزی حزب در شهرستان ها و بعد از قطعی شدن لیست افراد مورد حمایت، و طرح در شورای هماهنگی اصلاح طلبان که شاید در لیست قرار بگیرند حمایت خواهند نمود.”

مشکین سلام

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • جعفرزاده
  یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ در ۰۹:۳۵
  1
  0

  صفرجعفرزاده در واکنش به بیانیه حزب مردم سالاری استان : تردیدی نیست که تحزب نشانه توسعه سیاسی است و ضرورت توسعه سیاسی وجود احزاب نیرومنددرجامعه است. ما فکر می کنیم که همانند کشورهای توسعه یافته دنیا اداره کشور باید از طریق خروجی فعالیت های گروهی حزبی و روندهای مشخص و شناسنامه دار صورت بگیرد و نه از طریق باندهای قدرت و بده بستان های مخفی زیرپوستی . اتفاقا یکی از راه های تقویت کار حزبی در جامعه ای که اساسا به حزب و کار گروهی سیاسی بدبین است، تکثر احزاب است. در تکثر است که دیدگاه های مختلف حزب ها قوام پیدا می کنند و آن آسیب های انحصار را پیدا نمی کنند باید قبول کرددرایران مخصوصا استان اردبیل احزاب مطالبات ، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مردم را گرفته اند و تبدیل به مطالبات سیاسی خودشان کرده اند. به طوری که یک مشکل کوچک به یک مشکل بزرگ تبدیل می شودلذاما هنوز تکلیف خودمان را روشن نکرده ایم که اصلا نظام حزبی داریم و یا خیر، در حالی که نداریم. اگر نظام حزبی وجود ندارد منابع مالی احزاب از کجا تامین می شود و یا چه کسی بر آنها نظارت می کند و چگونه فعالیت می کنند.؟مجمع عمومی این احزاب چگونه تشکیل میشود و اعضا چگونه با مرامنامه و اهداف احزاب اشنا میشوند؟حال نماینده حزب مردمسالاری درمشکین شهراعلام کرده اینجانب را بعنوان کاندیدای خودبه شورای مرکزی حزب معرفی خواهد کردجواب عجولانه یکی از اعضای این حزب در اردبیل نطر اکثراعضای ان نیست ضمنا اعلام کرده که انان هنوز در سطح استان تصمیم قطعی نگرفته و منتطر نطر ستاد اعتلاف اصلاح طلبان هستند به صراحت می گویم وابسته به هیچ حزب و گروهی نبیستم حال اگر حزبی بخواهد از کسی حمایت کند یا نکندبه خودش مربوط است باید این موضوع را اضافه کنم علیرغم دوستی من با اقای کواکبیان و دیدار در مجلس شورای اسلامی خودرا وابسته به هیچ حزبی نمی دانم و تکیه گاه من در وحله اول خداوند منعال بعد مردم عزیز خواهدبود لذابه تجربه می گویم که تا زمان انتخابات از این قبیل گمانه زنی ها و لیست ها زیاد منتشر خواهد شد مهم رای و نطر خود مردم می باشدزیرا مردم خدمتگذاران واقعی خودرا بهتراز احزاب و جریانهاوجناح های سیاسی می شناسند
 • ولی زاده
  یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ در ۰۸:۵۸
  2
  0

  جعفرزاده محبوب دلهای مردم
 • محمدی
  جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ در ۱۶:۰۲
  0
  0

  ضمن احترام به مدیریت محترم سایت از انجاییکه من اطلاع دارم حزب مردم سالاری شاخه مشمین شهر جعفرزاده را انتخاب کرده و به استان معرفی نموده ولی انها منتطر نطر ستاد اعتلاف اصلاح طلبان هستند
 • ناشناس
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۳
  3
  0

  تکذیب نکرده.به قول شما توضیحاتی ارائه نموده. لازم به یاد اوریست حزب مردم سالاری یا حزبهای دیگر که معلوم نیست چند تا عضودارند.به اشخاصی مثل جعفرزاده نیاز دارند.تا کلاسشان را بالا ببرند.به نظر بنده پشتوانه ارای جعفرزاده باعث شده که احزاب به طرف ایشان گرایش پیدا کنند.توده مردم طرفدار جعفرزاده هستند.

دیدگاه شما درباره این خبر