صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ | ۹:۴۴ ب.ظ
0

مدیرعامل بیمه محصولات کشاورزی اردبیل گفت : در سال زراعی گذشته حدود 400میلیارد ریال غرامت برای جبران بخشی از خسارت ناشی از حوادث و بلایای طبیعی به بهره برداران بخش کشاورزی ودامداران استان پرداخت شده است.

وراوی :

عادل محمدی روز سه شنبه در جلسه بررسی وضعیت بیمه محصولات کشاورزی شهرستان مشگین شهر از پرداخت ۲۵۰میلیارد ریال غرامت به کشاورزان در سال زراعی جاری خبر داد .
وی افزود: از مبلغ یاد شده ۱۵۰میلیارد ریال سهم شهرستان مشگین شهر است که ۱۲۰میلیارد ریال برای جبران خسارت وارده به باغات و۳۰میلیارد ریال دیگر نیز برای بخش زراعت در نظر گرفته شده است .
وی با تاکید بر تحت پوشش قرار دادان باغ ها ومزارع توسط بهره برداران گفت: مهلت بیمه زراعت در مناطق سردسیر استان تا ۱۵آبان ماه وبیمه باغ ها تا پایان آذرماه تعیین شده است.
در این جلسه فرماندار شهرستان مشگین شهر نیز با انتقاد از پائین بودن تناژ محصول سیب خواستار افزایش آن به ۲۵تن در هکتار شد.
ابراهیم امامی لزوم استفاده از کارشناسان بومی در ارزیابی باغات ومزارع را خاطر نشان کرده بر توسعه صنعت بیمه به عنوان ابزاری مطمئن برای جبران بخشی از خسارتهای وارده به باغات ومزارع تاکید کرد.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر