صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ | ۳:۲۳ ب.ظ
1
وراوی :

بسم الله الرحمن الرحیم
متاسفانه برنامه سازان صدا و سیمای کشور در شبکه دو رسانه ملی در اقدامی عجیب و دور از منش رسانه ای، و در سالی که از سوی مقام عظمای ولایت به عنوان سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده است با پخش برنامه ای سخیف و موهن، به شان و منش مردم دلاور و ولایتمدار آذربایجان اساعه ادب و بی حرمتی نموده اند. بدون شک شان و شخصیت و سابقه درخشان ملت بزرگ آذربایجان در طول تاریخ ایران در حفاظت از حریم های مرزی، فرهنگی، اعتقادی و ملی ایران بزرگ بر کسی پوشیده نیست. بخصوص در دوران انقلاب و بعد از انقلاب که ملت همیشه قهرمان و سرافراز آذربایجان به انحا مختلف دین خود را با نثار خون در دفاع از شرف و شان میهن اسلامی اثبات کرده و همچنان می کنند.
خانه مطبوعات استان اردبیل به نمایندگی از اصحاب رسانه استان اردبیل ضمن محکوم نمودن شدید این اقدام شنیع و دور از انصاف و با تاکید بر شناسایی عوامل پشت پرده و اتاق فکر این اقدام کاملا برنامه ریزی شده در جهت بر هم زدن اتحاد اقوام و ملت های ایرانی، از مسولین صدا و سیما و همچنین مسولین امنیتی کشور درخواست داریم با عوامل این اقدام برخورد قانونی نموده و مانع بر هم خوردن اتحاد داخلی و ملی در زمانی که کشور در حال خروج از بحرانهای تحمیلی بسوی رشد و ترقی است شوند.
امید است با تدبیر دولت و ملت بزرگ ایران در این شرایط حساس زمانی و مکانی، شاهد بر هم خوردن دسیسه های دشمنان داخلی و خارجی ایران متحد و اسلامی بوده، تحت لوای رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و تدابیر هوشمندانه دولت محترم، به سوی ایرانی آباد و متحد و یکپارچه حرکت نماییم.
خانه مطبوعات استان اردبیل

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر