صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۳ ق.ظ
0

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از سفر 20 مدیرعامل دفاتر خدمات مسافرتی جهانگردی کشور ترکیه برای بازدید از جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری این استان خبر داد.

وراوی :

قادر تقی زاده روز چهارشنبه گفت: این مسوولان شامل ۱۱ مدیرعامل از دفاتر یا شرکت های خدمات مسافرتی جهانگردی استانبول ، چهار مدیرعامل از دفاتر خدمات مسافرتی آنکارا و پنج شرکت از دیگر شهرهای کشور ترکیه در دو روز سفر خود به استان اردبیل از جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری شهرستان های اردبیل ، مشگین شهر و سرعین بازدید خواهند کرد.
وی اظهار کرد: مدیران عامل این دفاتر خدمات مسافرتی از مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی ، منطقه نمونه گردشگری شورابیل ، مجتمع های آب درمانی و ظرفیت های اقامتی سرعین و نیز از مجموعه تفریحی و توریستی پل معلق ، بقعه شیخ حیدر ، محوطه تاریخی شهریئری و مجتمع های آب درمانی مشگین شهر بازدید خواهند کرد.
تقی زاده با اشاره به متمرکز شدن فعالیت این ۲۰ دفتر خدمات مسافرتی جهانگردی کشور ترکیه بر روی تورهای خروجی گفت: در صورت تعامل با این دفاتر خدمات مسافرتی ترکیه می توان گردشگران دیگر کشورهای سفرکرده به این کشور توریستی را با استفاده از این دفاتر یا شرکت های خدمات مسافرتی به ایران جذب کرد.
او افزود: با هدف افزایش جذب گردشگران خارجی و تعامل بین دفاتر خدمات مسافرتی استان اردبیل و ترکیه جلسه ای با حضور دفاتر خدمات مسافرتی گردشگری و هیات مدیره تاسیسات گردشگری و جوامع و انجمن های صنفی استان برگزار و پکیج هایی از جاذبه های گردشگری استان به دفاتر ترکیه ای ارائه می شود.
استان اردبیل با آب و هوای دلپذیر ، آثار باستانی و تاریخی فراوان و دهها دهنه آبگرم معدنی از مناطق گردشگرپذیر کشوراست.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر