صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ | ۷:۵۶ ب.ظ
0

ساختمان اورژانس مشگین شهر به همران تجهیزات مناسب با حضور معاون درمان وزارت بهداشت به بهره برداری رسید. در این مراسم نماینده مردم در مجلس و نماینده ولی فقیه در شهرستان از وزیر بهداشت به علت بدقولی در تامین نیازهای بهداشتی مشگین شهر گلایه کردند

وراوی :

ساعاتی پیش طی مراسمی که در ساختمان جدید اورژانس مشگین شهر واقع در جنب بیمارستان ولیعصر برگزار شد، ساختمان اوژانس مشگین شهر افتتاح شده و به بهره برداری رسید.
ساختمان جدید اورژانس مشگین شهر در حال حاضر به طور کامل تکمیل شده است و تعدادی از تجهیزات بیمارستانی در آن تعبیه شده است که آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز است. با اینحال تعدادی از تجهیزات نیز علی رغم در نظر گرفتن اتاق هنوز تامین نشده است که در این مورد می توان به اتاق سوختگی اشاره کرد که فاقد هرگونه تجهیزات اورژانس می باشد.
در این مراسم که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت برگزار شد ابتدا فرماندار شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت. سپس دکتر پور فیضی رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن اشاره به اینکه اورژانس مشگین شهر بالاترین آمار مراجعه را در استان داشته است ابراز امیدواری کرد که افتتاح این مرکز اورژانس بتواند مشکلات جاری اورژانس مشگین شهر را مرتفع سازد.

وی همچنین از هزینه کرد ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای تجهیزات و ۱ میلیارد ۷۰۰ میلیون برای ساخت ساختمان اورژانس مشگین شهر خبر داد و گفت: خوشبختانه آمار رضایت مندی در استان اردبیل نسبت به آمار کشوری ۲۵ درصد بالاتر است.

 

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر