صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ | ۸:۵۶ ب.ظ
1

دادستان عمومی و انقلاب مشگین‌شهر گفت: با گذشت اولیای دم قاتل مشگین‌شهر از پای چوبه دار نجات یافت.

وراوی :

علی رحیم‌نیا بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: قاتل ۵۰ ساله مشگین‌شهری که به جرم قتل، محکوم به قصاص نفس شده بود با گذشت و رضایت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.

وی افزود:‌ این فرد که ۱۱ سال پیش در یکی از روستاهای مشگین‌شهر مرتکب قتل نفس شده بود از سال ۸۳ در زندان مشگین‌شهر به سر می‌برد و با حکم قضایی محکوم به قصاص شده بود که قرار بود حکم اعدام وی اجرا شود.

رحیم‌نیا گفت:‌ حکم اعدام این فرد با پیمودن تمامی مراحل قطعی شده و باید به اجرا در می‌آمد که امروز در حالی که قرار بود به دار مجازات آویخته شود با تلاش و پیگیری‌های مسئولان محلی و واحد مددکاری زندان مشگین‌شهر در نهایت پای چوبه‌دار اولیای دم رضایت دادند.

دادستان عمومی و انقلاب مشگین‌شهر بیان کرد: اولیای‌دم به خاطر جلب رضایت خداوند و رعایت حرمت ایام محرم و صفر و اربعین حسینی(ع) اقدام به این عمل خداپسندانه کردند و در نهایت قاتل ۵۰ ساله مشگین‌شهری با این اقدام از مرگ حتمی نجات یافت.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • سعید
    شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ در ۲۰:۵۸
    2
    0

    یعنی پرونده این مرد ۱۱ سال طول کشیده است؟ عجب. یک پرونده ۱۱ سال. یعنی ۱۱ سال از عمر این مرد که الان باید گفت پیرمرد به هدر رفته است. قطعا وقتی مشیت خدا بر اعدام نشدن وی بوده است ایشان را ۱۱ سال پیش نیز عفو می کرده اند

دیدگاه شما درباره این خبر