صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ | ۸:۳۲ ق.ظ
1
با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار اردبیل:

امام جمعه شهر لاهرود معارفه شد

عصر دیروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل امام جمعه موقت لاهرود تودیع و حجت الاسلام صفری بعنوان امام جمعه جدید شهر لاهرود معارفه شد.

وراوی :

با حضور دکتر عاملی نماینده ولی فقیه در استان و دکتر خدابخش استاندار اردبیل امام جمعه جدید شهر لاهرود معارفه شد.
در این مراسم که عصر دیروز برگزار شد حجت الاسلام سید حسن عاملی با تشریح اهمیت نماز جمعه آن را سنگر وحدت و همدلی و همزبانی خواند و ابراز داشت: دشمنان ایران و اسلام به دنبال حذف این آیین عبادی و سیاسی هستند چرا که نماز جمعه سنگر وحدت جهان اسلام و دانشگاه بصیرت بخشی و ارتقای سطح دانش سیاسی و اجتماعی قاطبه جامعه اسلامی است.

وی با اشاره به حضور پر رنگ مردم شهر لاهرود در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی و مذهبی، بر لزوم توجه مسولان استانی و شهرستانی به این شهر تاکید کرد.

استاندار اردبیل نیز در این مراسم، نماز جمعه را مرکز رشد اخلاقی و فضایل اجتماعی و مذهبی عنوان کرد و افزود: حضور مردم در این امر عبادی و سیاسی موجب مستحکم تر شدن جایگاه این فریضه و افزایش اقتدار جامعه اسلامی می شود.

در پایان این مراسم با تجلیل از امام جمعه موقت شهر لاهرود، حجت الاسلام صفری طی حکمی از سوی شورای ائمه جمعه کشور به مدت سه سال بعنوان امام جمعه شهر لاهرود معارفه شد.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • حاتمی
    پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ در ۰۸:۵۳
    0
    0

    باسلام انتظار میرفت سایتهای محلی نسبت به اتلاف گرگ بجای سگ در شهررضی توسط مسئولین این شهر عکس العمل خوبی نشان میداند ولی اینگار همه با محیط زیست مشکل دارند http://arshagnews.ir/?p=7609

دیدگاه شما درباره این خبر