صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۱ ب.ظ
0

اولین نشست هم اندیشی توسعه پایدار فوتبال استان اردبیل با شرکت جمعی از صاحبنظران، پیشکسوتان و کارشناسان برگزار شد

وراوی :

در این نشست که در سالن کنفرانس مجموعه شش هزار نفری رضازاده برگزار شد ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همفکری، تبادل نظر، برنامه ریزی و ارایه راهکار مناسب برای توسعه و پیشرفت فوتبال استان از جمله اهداف این نشست است.
ایوب بهتاج افزود: باید تلاش کنیم با همدلی، اتحاد و برنامه ریزی مناسب این رشته ورزشی را در استان احیا کرده و استعدادهای بالقوه فوتبال را در استان کشف و به جامعه فوتبال کشور ارائه دهیم.
وی با اشاره به این که همه دلسوزان فوتبال استان باید سعی کنند گفتمان را در جامعه نهادینه کرده و آستانه تحمل خود را بالا ببرند اظهار کرد: البته تحمل همدیگر به میزان تحصیلات و جایگاه و مقام ربطی ندارد بلکه به اندیشه و دل انسان ربط دارد.
وی اضافه کرد: پرداختن به فوتبال کار کوچکی نیست و به تنهایی هیچکس نمی تواند در این عرصه موفق باشد و باید با همکاری و هم فکری همدیگر به ارتقای فوتبال استان کمک کرد.
بهتاج گفت: در طول دوران مسوولیت خود در اداره کل ورزش و جوانان استان بیش از یک میلیارد ریال به فوتبال استان کمک کرده ام که این حمایت ها در آینده نیز ادامه خواهد داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به ادامه یافتن این گونه نشست ها افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان نه تنها در این رشته بلکه در تمامی رشته های اولویت دار چنین نشست های هم اندیشی را در جهت ارتقا و پیشرفت ورزش استان برگزار خواهد کرد.
جذب اسپانسر و حامی مالی، تشکیل شورای فنی فوتبال در استان، تحمل مخالف و منتقد، استفاده از همه ظرفیت های استان، تقدم منافع جمعی بر فردی، احترام به خرد جمعی، حفظ جایگاه و رعایت سلسله مراتب، رفتار طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، عملیاتی شدن تصمیمات، استعدادیابی و توجه به فوتبال پایه، دوری از حاشیه، احترام به پیشکسوتان و خاک خوردگان فوتبال و استفاده از تجربه و نظر آنها، آموزش مربیان و داوران و اتحاد و همدلی از جمله راهکارهای ارایه شده توسط کارشناسان و صاحبنظران حاضر برای ارتقای فوتبال استان بود.
در این نشست نابسامانی نظام باشگاهداری در استان، نبود مدیریت بازار یابی، کمبود بودجه، کمبود حامیان مالی و همکاری نکردن برخی از دستگاه های اجرایی از جمله مشکلات فوتبال استان اعلام شد.
این نشست با تنش همراه بود به طوری که شرکت کنندگان چندین بار در موافقت و مخالفت با هیات فوتبال استان درگیری لفظی پیدا کردند.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر