صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ | ۵:۵۹ ب.ظ
0

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل روز شنبه با حضور مسوولان کار خود را آغاز کرد.

وراوی :

شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل با حضور حدود ۵۷ واحد فناور و شرکت دانش بنیان تا سه شنبه هفته جاری در محل نمایشگاه دایمی بین المللی اردبیل دایر است.
به گفته رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل ۸۰ غرفه به میزبانی دانش آموزان، دانشجویان، واحد های فناور، شرکت های دانش بنیان، مرکزهای علمی دانشگاهی و دستگاه های اجرایی در این نمایشگاه برای بازدید عموم فعال هستند.
عبدالقیوم قلی پور در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل بیان کرد: برگزاری این نمایشگاه به منظور به نمایش گذاشتن ظرفیت های فکری استان است که پیش تر مورد کم توجهی قرار گرفته بود.
وی افزود: تمامی واحدهای حاضر در نمایشگاه برای دسترسی مناسب تر به ۱۳ حوزه تخصصی بر اساس نحوه فعالیت، نوع کالا و خدمات دسته بندی شده اند که می تواند زمینه رقابتی تر شدن فضا را هم فراهم کند.
رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل اضافه کرد: شانزدهمین دوره برگزاری نمایشگاه از سال های گذشته متفاوت بوده و برگزاری کارگاه های آموزشی، نشست های تخصصی، ارایه مشاوره و برگزاری جلسه های مرتبط دستگاه های اجرایی در جوار نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر